Bahçe için dekoratif aydınlatma çözümleri farklı model ve renk seçenekleri sunarak her stile uygun tercihler yapılmasına olanak tanıyor. Üst düzey dayanıklılık sunması nedeniyle kendi segmentinde ön plana çıkan döküm bahçe aydınlatma modelleri sokak ve bahçe aydınlatma sektörünün yıldızlarından biri! Çok uzun yıllar pek çok farklı modelin geliştirilmiş olmasına karşın bu tasarımlar tercihlerin odak noktası olmayı sürdürüyor.

Tasarımlar set üstü ve aydınlatma direği olarak tercih edilebildiğinden her ihtiyaca uygun bir döküm aydınlatma modeli bulmak uzun sürmüyor. Ayrıca elektrostatik toz boya ile renklendirildiğinden tasarımlar her türlü hava koşuluna karşı dayanıklılığını sergileyebiliyor. Korozyona karşı dirençli olmaları da kullanım ömürlerinin sanılandan çok daha uzun olmasını beraberinde getiriyor.

Döküm Bahçe Aydınlatma

Döküm Bahçe Aydınlatma Armatürleri ve Fiyatları

Bu modeller pek çok bahçe aydınlatma armatürü ile kıyaslandığında bir miktar daha yüksek bütçe ayırmayı zorunlu tutabiliyor. Fakat uzun vadede düşündüğünüzde çok daha ekonomik bir tercih yaptığınızı fark edebiliyorsunuz. Çünkü kullanım ömrü pek çok modele nazaran daha uzun ve dolayısıyla satın aldığınız ürünü çok uzun süre yenileme ihtiyacı duymuyorsunuz.

Aynı zamanda bu tasarımların şıklık beklentisini de fazlasıyla karşıladığı aşikar. Gotik, modern, klasik gibi farklı stilleri yansıtan modeller bahçenizde dilediğiniz atmosferi kolayca yakalamanızı sağlıyor. Montajının kolay olması ve artık gelişen teknoloji ile birlikte minimum düzeyde enerji tüketiyor olması da döküm tekniği ile hazırlanan tasarımları cazip kılabiliyor. Bu modeller bambaşka bir atmosfer yaratmanız için ya da dekorasyonu farklı bir noktaya taşımanız için harika bir seçenek oluyor.

İnternetten yeni modellere göz atabilir ve bahçenizde istediğiniz stilde aydınlatma çalışması yapabilirsiniz. Yakan Aydınlatma olarak sizlere en kaliteli ürün modellerine kolayca sahip olma şansı sunuyoruz. Ürün çeşitlerimizi hemen inceleyin!