Dekorasyon, iç mekanlarda olduğu gibi dış mekan odağında da özenle gerçekleştirilmesi gereken bir sanattır. Eviniz ya da ofisinizin bahçelerinde dekor olarak kullandığınız her ürün, kendi içerisinde uyumluluk göstermelidir. Bahçe dekoru kapsamında tamamlayıcı bir niteliğe sahip olan aydınlatmalar, birbirinden farklı boyut ve tasarımlarıyla vücut bulmaktadır. Yakan Aydınlatma, bünyesinde barındırdığı her ürünün kalitesi ve şıklığı ile rakipsiz bir isim olmayı başarıyor. Özellikle bahçe aydınlatma seçeneklerinde, geniş ürün yelpazesi ile sizlere kusursuz bir hizmet vaad ediyor. Peki en çok özen gösterilmesi gereken doğru bahçe aydınlatma uygulaması nasıl yapılmalıdır?

Doğru Bahçe Aydınlatma Uygulaması Nasıl Yapılmalıdır?

Bahçe Alanının Genişliğine Göre Aydınlatma Seçimi

Dekorasyon gerçekleştireceğiniz bahçelerinizde kullanacağınız her parça, boyut olarak bahçe alanınıza paralel nitelikte olmalıdır. Özellikle aydınlatma uygulaması tercihinde, bahçe genişliği ve şekline göre seçim yapmanız gerekmektedir. Eğer geniş bir alanda aydınlatma uygulayacaksanız, markamızda yer alan modern yüksek bahçe aydınlatma direklerini tercih edebilirsiniz. Üç kollu, tek kollu ve iki kollu gibi seçenekleriyle vücut bulan bu ürünler, ışık verimliliği ve yüksek enerji tasarrufu odağında işlevselliğini %100 oranda gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra şık gövde tasarımı ve yüksek kalitesi ile bahçelerinize bambaşka bir aura kazandıracak niteliği bünyesinde barındırmaktadır. Aydınlatma direkleri arasında modern bir görünüme sahip olan bir diğer tasarımımız ise endirekt tek rgb dönüşümlü led direklerdir. Ampülünü kaplayan akrilik cam sayesinde soğuk havaların olumsuz koşullarına karşı koyan bir avantaja sahiptir.

Bahçeleriniz daha küçük bir genişliğe sahipse, her zevke hitap eden bahçe aydınlatma apliklerini tercih edebilirsiniz. Minimal formu ve birbirinden farklı tasarımlar odağında şekillenen bu bürünler, Yakan Aydınlatma'nın kalite ayrıcalığıyla bahçelerinize şıklık kazandırıyor. Ayrıca gloplar da aynı minimallikte olmakla beraber, birbirinden eşsiz görünümleri ile kullanıldığı her alanda modern bir hava yaratıyor. Bunların yanı sıra firmamızın eşsiz tasarımlarından olan çim üstü aydınlatma  direkleri de hem büyük hem de küçük bahçelerde kullanılabilme avantajına sahip. Doğru bahçe aydınlatma uygulaması nasıl yapılmalıdır? sorusunun en doğru yanıtlarından biri şüphesiz, bahçe genişliğine göre tercih edilen aydınlatmalar olacaktır.

Bahçe Dekorasyonuna Göre Aydınlatma Seçimi

Doğru bahçe aydınlatma uygulaması nasıl yapılmalıdır? sorusuyla karşı karşıya kaldığınızda, bahçe dekorasyonuyla uyumluluk içermesi gerektiği doğru bir yanıt olacaktır. Bahçelerinizde kullandığınız eşyalar daha minimal,sade ve zarif görünüme sahipse, mutlaka ince gövdeli ve zarif kollu aydınlatma direkleri tercih etmeniz gerekir. Eğer bu durum aksine, bahçe mobilyalarınız daha avangart ve ihtişamlı bir auradaysa tercihiniz kesinlikle kalın gövdeli yüksek bahçe direklerinden yana olmalıdır. Bahçe aydınlatma apliklerinin osmanlı desenli tasarımları, bu dekorasyonlar için uygun olacaktır. Modern ve sade  şıklıkta olan aplikleri ise, minimal eşyalar kullandığınız bahçelerinizde kullanabilirsiniz. Gloplar ise her bahçe dekorasyonuna uyum sağlayacak cinsten!

Yakan Aydınlatma olarak, tüm ürünlerimizde yüksek kalite, dayanıklılık ve estetiği birleştirmekteyiz. 2 yıl garanti fırsatı sunarak, ürünlerimizin sağlamlığını ve uzun ömürlüğünü desteklemekteyiz. Siz de bahçelerinizin dekorasyonuna çeşitli aydınlatmalar ile şıklık kazandırmak istiyorsanız sayfamızda yer alan geniş ürün yelpazesini tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz.