Aydınlatma armatürleri artık çok daha zengin bir model seçeneği yelpazesi sunuyor. Gerek şıklığı gerekse kalitesiyle beklentileri her açıdan karşılayan dış cephe aydınlatma armatürleri klasik ya da modern stil seçeneklerini de kullanıcılara sunuyor. Özellikle duvara monte edilerek kullanılan ve aplik formunda dizayn edilen tasarımlar her açıdan beklentileri karşılıyor.

Bu tasarımlar arasında özellikle klasik stilde dizayn edilen modellere ilginin çok daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Farklı renk seçenekleri eşliğinde hazırlanan dış cephe aydınlatma aplikleri kolay montaj yönü ile de ön plana çıkıyor. Evlerin dış cephelerinin ideal düzeyde aydınlatılmasına sağlayan bu tasarımlar için minimum düzeyde enerji kullanımı yeterli olabiliyor. Konik fener formunda hazırlanan tasarımlar evlerin dış cephelerinde bambaşka bir görünüm ortaya çıkmasını sağlıyor.

Dış Cephe Aydınlatma Armatürleri

Dış Cephe Aydınlatmasında Kullanılan En Şık Aplikler

Fener formunda hazırlanan tasarımlar ise 7'den 70'e herkesten tam not almayı başarıyor. Bu tasarımlar camlı olarak dizayn edilebiliyor. Aynı zamanda cam üzerinde renkli baskılar bulunan modellerde dinamik ve bir o kadar da etkileyici bir görünüm sunuyor. Evlerin dış cephelerinde kullanım için son derece ideal olan bu tasarımlar her türlü hava koşuluna karşı yüksek mukavemet özelliği sergiliyor.

Sade tasarımlardan hoşlananlar ise tercihini düz bir şekilde hazırlanmış olan dış cephe aydınlatma armatürleri modellerinden yana kullanabilir. Sadelikten doğan şıklığı net bir şekilde yansıtan bu tasarımlar kendi içinde oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Her zevke ve her stile uygun, sadeliği ile ön plana çıkan onlarca farklı model arasından seçim yapmak elbette büyük bir keyif! Bu tasarımları incelemek için online sipariş sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacak. Yakan Aydınlatma olarak sizlere en kaliteli, en kullanışlı ve en şık modelleri bir arada sunuyoruz.