Artık binaların sadece içinde değil dışında da çeşitli aydınlatma çalışmaları rahatlıkla yapılabiliyor. Özellikle cephe aydınlatma son dönemin en popüler aydınlatma tasarımlarından biri haline geldi. Binaların dış cephesinde muhteşem bir atmosfer yaratan aydınlatma çalışmaları istenen her türlü renk kullanılarak gerçekleştirilebiliyor.  Bunun için devreye cephe aydınlatma armatürleri  giriyor.

Cephe aydınlatma çalışmalarında pek çok farklı cephe aydınlatma armatürleri  kullanılabiliyor. Bu çalışmanın yapılabilmesi için mutlaka tercihinizi belirli bir aydınlatma tasarımından yana kullanmak zorunda değilsiniz. Örneğin projektörler özellikle büyük binalarda dış cephe aydınlatma çalışmalarında sıklıkla tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Bunun yanı sıra led ışıkların da dış cephe aydınlatmalarında son dönemde daha fazla kullanılmaya başlandığını belirtebiliriz.

Cephe Aydınlatma Armatürleri

Bahçe Aydınlatmalarında En Çok Kullanılan Ürünler

Bahçe aydınlatmalarında ise karşınıza çok daha fazla sayıda  model seçeneği çıkabilir. Özellikle gloplar çok uzun yıllardır bahçe aydınlatma çalışmalarında kullanılan  ürünlerin başında geliyor. Küçük bir adana aydınlatmak için tercih edilen kısa boyları ile ön plana çıkan gloplar poğaça aydınlatmalarında yürüyüş yolunu aydınlatmak amacıyla da tercih edilebiliyor.  Bunun yanı sıra uzun aydınlatma direkleri de yürüyüş yollarının aydınlatılması amacıyla devreye girebilen tasarımların başında geliyor.

Dış aydınlatma ürünlerinde duvara monte edilerek kullanılabilen duvar apliği modellerini de de unutmamak lazım. Aydınlatma çalışmasının şık bir ortam yaratmak amacıyla tercih edildiği durumlarda da  duvar apliği modelleri kullanılabiliyor. Klasik tarzdan gotik ya da modern stile kadar aklınıza gelebilecek her türlü tasarımla dizayn edilebilen dış cephe aydınlatma ürünleri ve duvar aplikleri için sitemize tıklayabilirsiniz.

Sitemizde bahçe aydınlatma ya da cephe aydınlatma çalışmalarında kullanabileceğiniz onlarca farklı model seçeneği sizi bekliyor. Tasarımların tamamına göz attığınızda hangi modellerini sizin için daha uygun olduğunu ya da zevklerine de hangi tasarımların hitap ettiğini tespit etmeniz kolaylaşır.