BEYZİ YAPRAKLI

BEYZİ YAPRAKLI

Bu seri toplamda 30 ürün içeriyor.

Kalitesi ve şık duruşuyla ön plana çıkan, beyzi yani yumurta formundaki glop modeliyle beğeni toplayan dış aydınlatma ürünlerini tek bir koleksiyon içerisinde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Askılı aydınlatma ürünleri ile birlikte Rumeli kollu olarak dizayn edilen ve duvara pratik bir şekilde monte edilebilen beyzi yapraklı aydınlatma armatürleri mükemmel bir uyum yakalıyor.

Bahçe, park gibi tüm dış ortamlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilen aydınlatma ürünlerinden oluşan beyzi yapraklı koleksiyonu, uzun kullanım ömrü beklentisini karşılıyor. Güneşin UV ışınları başta olmak üzere her türlü hava koşuluna karşı yüksek mukavemet sergileyen aydınlatma armatürleri arasında kartal kollu olarak dizayn edilen duvar aplikleri de mevcut. Ürün modellerinin armatür camları dayanıklı akrilik materyalden üretiliyor.

Beyzi Aydınlatma Ürünleriyle Bahçenizin Şıklığını Taçlandırın!

Koç kollu beyzi yapraklı aydınlatma ürünlerine de göz atabilirsiniz. Kendinden boyalı olarak teslimatı gerçekleştirilen ürünlerin kurulumu, öncesinde herhangi bir boyama ya da bakım işlemine gerek kalmadan yapılabiliyor. Seçenekler arasında altıgen ayaklı aydınlatma direği modelleri de yer alıyor. TSE belgeli olarak kullanıma sunulan aydınlatma direkleri, parklar gibi geniş dış alanlarda da kullanılabilir.

Aydınlatma direklerinin alt bölümü dökümdür ve çelik borulu olarak üretimi gerçekleştirilir. Bu sayede hafif darbelerden etkilenmeden çok uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanılabilir. Koleksiyonumuz içerisinde yer alan ürün modelleri enerji tasarrufu sunuyor olmasıyla da beğeni topluyor. Çevreye duyarlı olarak üretilen dış mekan aydınlatma ürünleri arasına baston kollu dizaynı ile dikkat çeken aydınlatma direkleri de bulunuyor.

Park ve Bahçeler İçin Çelik Borulu Aydınlatma Direkleri

Direkli bahçe lambaları, geniş alanların ışıklandırma çalışmaları için en ideal seçenektir. 2’li glop sayesinde minimum enerji ile aydınlatma ihtiyacını karşılayan tasarımlar geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Flanşlı tabana sahip olan modelleri de tercih edebilir ve hemen siparişinizi iletebilirsiniz. Flanşlı modeller yer bağlantı ankrajları ile birlikte adresinize ulaşıyor.

Elektrostatik toz boya ile renklendirilen aydınlatma ürünleri korozyona karşı dirençlidir ve bu sayede korozyon kaynaklı tahribat olmadan yıllarca kullanılabilir. Yakan Aydınlatma olarak bu koleksiyonda sizlerle buluşturduğumuz ürün modellerini 2 yıl garantili olarak hemen satın alabilirsiniz.