Dekorasyon, tıpkı evinizin içerisinde olduğu gibi bahçelerinizde de gerçekleştirilmesi gereken bir durumdur. Bir alanı dekore etmek, aslında tüm detayları düşünmeyi gerektirir. Bu aşamada kullanılan her ürün, kendi arasında uyumluluk göstermelidir. Dış mekan dekorasyonunda kullanılan ürünlerin başında şüphesiz aydınlatmalar gelmektedir. Özellikle bahçe dekoru söz konusu olduğunda tercih edilecek aydınlatmalar, mekana göz alıcı ışıltı ve hoş bir görünüm kazandıracaktır. Bahçe için aydınlatma çeşitleri arasında tercihte bulunurken, dekorasyonunuza uygun olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Peki bahçelerinizde ne tür aydınlatma seçeneklerinden faydalanabilirsiniz?

Bahçe İçin Aydınlatma Çeşitleri

Bahçe Aydınlatma Direkleri ve Bahçe Aydınlatma Aplikleri

Bahçenizi dekore ederken kullandığınız ürünlerin ve eşyaların kendi arasında uyum göstermesi önemli bir detaydır. Tercih edeceğiniz bahçe aksesuarlarının en güçlü tamamlayıcısı şüphesiz aydınlatma direkleri olacaktır. Uzun gövdesi ve zarif görünümü ile bahçelerinizdeki en şık dokunuşlardan biri olan bahçe aydınlatma direkleri , çeşitli tasarımlarla karşınıza çıkmaktadır. Yakan Aydınlatma olarak, tüm ürünlerimizi insan gözünü yormayacak formda tasarlamaktayız. Sayfamızda yer alan bahçe aydınlatma direkleri , 1. kalite malzemelerden üretilerek eşsiz bir şıklığı bünyesinde barındırıyor. Hem aydınlatma hem de dekor açısından oldukça iddialı tasarımlara yer vermekteyiz. Bahçe aydınlatma direklerinde enerji tasarruflu ampül gücü kullanarak, enerji tüketiminizde büyük bir düşüş elde etmenizi sağlamaktayız.

Bahçe için aydınlatma çeşitleri arasında yer alan aplikler ise, kullanıldığı alanda dekoratif bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Minimal tasarımların vücut bulduğu bu aplikler, fener şeklindeki görünümü ile bahçelerinize hoş bir şıklık kazandırıyor. Kaliteyle harmanlanan geniş ürün yelpazemizde, her dekora ve her zevke hitap eden tasarımlara yer vermekteyiz.

Bahçe Aydınlatma Set Üstü ve Çim Üstü Direkleri

Bahçe aydınlatması için kullanabileceğiniz en şık alternatiflerdin biri set üstü aydınlatmalar olacaktır. Modern ve klasik olarak birçok formda karşımıza çıkan bu aydınlatmalar, dış mekan koşullarına uygun şekilde tasarlanmaktadır. Çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı yapısı ile bahçelerinizde şüphesiz  gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz şık detaylardan biri olacaktır. Bahçe için aydınlatma çeşitleri arasında yer alan bir diğer ürün ise çim üstü direkleridir. Kalın ve ince gövde seçenekleriyle vücut bulan bu tasarımlar, bahçelerinizde şık dokunuşlar yaratacak cinsten. Avangart ya da model stili benimseyenler için, her dekorasyona uygun tasarımları bünyemizde barındırmaktayız. Yakan Aydınlatma olarak geniş ürün yelpazemiz kapsamında bahçalerinizin aydınlatmasının yanı sıra şık tasarımlara imza atarak dekorasyonunuza fazlasıyla önem vermekteyiz.