Bahçenizin ışıklandırmasını yaparken aynı zamanda farklı bir hava kazanmasını da sağlayabilirsiniz. Sadece bir dekorasyon stilini belirlemeli ve bu stili destekleyen bahçe aydınlatma lambaları ile bahçenizi donatmanız yeterli! Artık çok sayıda farklı tasarım seçeneği bulunduğundan aklınıza gelebilecek her türlü dekorasyon stilini tamamlayacak bir modeli kolayca bulabilirsiniz.

Geniş alanları aydınlatmak için en çok tercih edilen bahçe aydınlatma direkleri oluyor. Bu tasarımlar az sayıda ürün kullanımı ile ışıklandırma ihtiyacının rahatlıkla karşılanmasını sağladığından otoparklar gibi alanlarda da tercih edilebiliyor. Artık çok daha az oranda enerji tüketiminin yeterli hale geldiği bahçe aydınlatma direklerine alternatif olarak aplikler de tercih edilebiliyor. Aplikler şıklıklarıyla ön plana çıkarken kolay montaj özelliği ile de yüz güldürüyor.

Bahçe Aydınlatma Lambaları

Dekoratif Bahçe Aydınlatma Ürünleri

Aydınlatmanın yanı sıra bahçelerin dekore edilmesinde de bu tasarımların önemi son derece fazla! Dekorasyonun çok daha şık bir şekilde uygulanmasını sağlayan tasarımlar arasında led teknolojisi kullanılarak dizayn edilen modeller de mevcut. Bu tasarımlar bitki aydınlatmalarında ya da bahçe duvarlarında dekoratif ışıklandırma çalışması yapılmak istendiğinde devreye giriyor. Led teknolojisinin yaygınlaşmasıyla ışık dekorasyonu kavramı hayatımızda daha fazla yer etmeye başladı.

Binaların dış duvarlarına yansıtılan ışıklarla yapılan bu dekorasyon estetik açıdan göz alıcı bir güzellik sunabiliyor. Aynı zamanda bahçelerde set üstü aydınlatma modelleri de sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Bu tasarımlar sensörlü olarak da hazırlanabilir. Aynı zamanda güneş enerjisi ile çalışan set üstü aydınlatma armatürleri popülerliğini gün geçtikçe arttıran model seçenekleri arasında bulunuyor.

Tüm bu tasarımları internetten incelediğinizde yeni modeller ve fiyatları hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz. Kalite ve dayanıklılık gibi beklentilerinizin tümünü karşılayacak olan tasarımları Yakan Aydınlatma koleksiyonlarında bulabilirsiniz. Uzun kullanım ömrü sunan bu tasarımlar şık duruşlarıyla sizi de etkisi altına alacak!