Bahçelerin aydınlatılmasında tercih edilen aydınlatma aplikleri pek çok farklı tasarım ile sizlere sunulmaktadır. Bahçe aplik çeşitleri arasında farklı dekorasyon stillerinize uyum sağlayabilecek çeşitler yer almaktadır. Standart ölçülerde ve modellerde üretilen bahçe aplikleri aynı zamanda kişiye özel ölçülerde de tasarlanabilmektedir.

Bahçelerin duvar kısımlarına monte edilerek kullanılan ve estetik duruşlarıyla dikkat çeken bahçe aplik çeşitleri arasında klasik dekorasyon stillerinden yeni nesil modern dekorasyon stillerine kadar farklı dekorasyon stillerine u yum sağlayabilecek modeller bulunmaktadır. Yeni nesil tasarım teknikleriyle tasarlanan ve dış görünümüyle göz alıcı bir duruş sergileyebilen bahçe aplik çeşitleri dış mekan koşullarında uzun yıllar boyunca dayanıklı bir şekilde kullanabileceğiniz aplikler arasındadır.

Bahçe Aplik Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Taşıyıcı aparat bölümleri metal malzemelerden üretilen modellerin de mevcut olduğu aplikler arasında işlevsel özelliklerinden yararlanabileceğiniz aplikler bulunmaktadır. Dünya kalite standartlarında üretilen bahçe aplikleri geniş renk ve model seçeneği ile sizlere sunulmaktadır. Hemen hemen aranılan tüm renklerde bahçe aplikleri bulabilmeniz mümkündür.

Bahçenizde istediğiniz dekorasyon stilini oluşturabilmenizi sağlayan ve dekorasyon stillerinin en önemli tamamlayıcıları arasında yer alan bahçe aplikleri fener görünümü kazandırılmış şekilde de üretilmektedir. Özgün tasarımı ve şık duruşuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilen bahçe apliklerini bahçelerin giriş kısımlarından oturma alanlarına kadar farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Bahçe Aplik Çeşitleri

Şapkalı olarak da alternatif şekilde tasarlanan bahçe apliklerinin aynı zamanda cam olan bölümlerinde farklı desenlerin kullanıldığı tasarımlar da yer almaktadır. Motifli olarak tasarlanan bahçe aplik çeşitleri ise dış mekanlarında daha klasik bir duruş elde etmek isteyenlerin tercih ettiği aplik çeşitleri arasındadır. Bahçe aplik çeşitlerinin fiyatları seçeceğiniz ürünün boyutları, teknik özellikleri ve modeline göre değişkenlik gösterebilmektedir.