Aydınlatma şehir yaşantısı içersinde güvenlik için oldukça önemli bir detaydır. Yolların, parkların, bahçe ve sokakların aydınlatılmasında farklı aydınlatma direkleri kullanılıyor. Şehir planlamaları içersinde özellikle park ve bahçe gibi alanlarda daha dekoratif seçimler yapılırken aynı zamanda yürüyüş yolları, alışveriş sokakları ya da araç trafiğine kapalı olan bölümlerde de hem dekorasyona hem de ideal aydınlatmaya önem verilir. Trafiğin yoğun olduğu bölümler için genellikle galvaniz aydınlatma direkleri tercih ediliyor.

Yakan aydınlatma yılların deneyimi ile beraber farklı aydınlatma direk modellerini üretmeye devam ediyor. Son derece dekoratif olan modeller sadece şehir planlaması değil bahçe planlamanız içersinde de kullanabileceğiniz standartta olup galvaniz aydınlatma direklerini de her alanda kullanabilirsiniz. Galvaniz aydınlatma direği fiyatları satın alacağınız ürünün uzunluğu, ışık yönleri ve adetlerine göre farklılık gösterir.

Galvaniz aydınlatma direklerinin hafif olması taşınmasına kolaylık sağlarken aynı zamanda güvenlik açısından da yararlıdır. Olası kazalarda beton direklerin vermiş olduğu zarar galvaniz direklerde yaşanmaz.

Galvaniz Aydınlatma Direğinin Fiyatlarını Belirleyen Detaylar

Galvaniz aydınlatma direği fiyatları özel üretim olan ürüne göre de değişir. Standart üretimin yanı sıra farklı özelliklere sahip olan özellikteki bir direk talebinizde buna göre değişik fiyatlandırma yapılabilir. Yakan aydınlatma tarafından üretilen galvaniz ve diğer aydınlatma direkleri farklı uzunluk ölçülerine sahiptir. En

ideal uzunluğun belirlenmesi ihtiyacınız ile doğru orantılı olacaktır.

Galvaniz aydınlatma direği fiyatları kullanılan işçiliğe göre de farklılık gösteriyor. Şehrinin yapısına uygun özelliği yansıtacak bir figürün tasarlanması ya da bahçenizde veya arsanızda arzu ettiğiniz bir tasarımın hazırlanması size özel bir dokunuş olacaktır. Üç metre ile on beş metre arasında değişim gösteren uzunluklarının yanı sıra tek, iki, üç ve dört yan aydınlatma da kullanılabiliyor.