Dış aydınlatma, sokak aydınlatma ve bahçe aydınlatma yerlerinde kullanılan aydınlatma gloplarımızla; Sağlamlık, daha uzun ömür, hava etkilerine karşı daha yüksek direnç, uzun kullanımdan sonra sararmama gibi avantajları sahiptır.

Aydınlatma glopları beyaz renkte olabilir veya başka renklendirilebilir. Ya da şeffaf da olabilir - prizmatik gloplar dahil - Aydınlatma ürünlerinin bazı kullanım uygulamalarında, parti, AVM gibi bazı alanlarda örnek olarak kırmızı, mavi veya herhangi bir renkte aydınlatma gloplarının kullanılması tercih edilebilir. Böylece aydınlatma glopları, birlikte geldiği orijinal renk yerine ihtiyaç duyulan renge boyanabilir.

Ama, tüm boyalar dış koşullar için kullanıma uygun olmadığından, akrilik aydınlatma glopları özelliklerini ve avantajlarını etkileyebilir. Bunun yerine bir kez boyanır ve orijinal rengi tekrar almanız gerekirse, ek gloplar satın alınması gerekebilir. Böylece bunun yerine renkli aydınlatma ampulleri kullanılabilir. İhtiyaç duyulan rengi doğrudan verir ve iç rengi değiştirme ihtiyacı ortaya çıktığında, kolayca başka bir renkle değiştirilebilir. Veya RGB dahil olmak üzere çok renkli olarak gelen ve uzaktan kontrol edilebilen ve rengi birden çok renk arasında ve farklı yoğunluklarda anında değiştirebilen aydınlatma ampulü de kullanılanabilir. Aydınlatma ürünlerimize genel bir bakış buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.