Aydınlatma dendiğinde akla sadece ışık ihtiyacının karşılanması gelse de aslında aydınlatma pek çok farklı amaçla da kullanılabiliyor. Bir başka deyişle birkaç farklı çeşit aydınlatmanın olduğunu söyleyebiliriz.  En genel şekliyle aydınlatma çeşitleri ortam aydınlatması, görev aydınlatması, dekoratif aydınlatma ve vurgu aydınlatması şeklinde gruplara ayrılabilir. Tüm bu aydınlatma çeşitlerinin mekanlarınıza kazandırılması için gerekli olan ürün modellerini sitemiz içerisinde inceleyebilirsiniz.

Ortam Aydınlatmasında Çözüm Odaklı Ürün Modelleri

İstisnasız tüm yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan genel ortam aydınlatması aydınlatma çeşitleri arasında en çok tercih edilen oluyor. Tavan armatürleri ya da duvar aplikleri ile sağlanan ortam aydınlatmasının amacı ışık ihtiyacını karşılamak oluyor. Elbette ışık ihtiyacı karşılanırken kullanılan armatürün ya da aksesuarların şık bir duruş sergilemesi, genel dekorasyon ile uyumlu olması, dayanıklılığı ve kullanım ömrü beklentiler arasında bulunuyor. Sitemizde gerek tavan gerekse duvar aydınlatma ürünlerini cazip fiyatlar eşliğinde inceleyebilirsiniz.

Görev Aydınlatma Ürünlerinde İşlevsel Kullanım

Sizlere aydınlatma çeşitleri arasında ön plana çıkan görev aydınlatma ürün modellerini de sunuyoruz. Bahçenizdeki yürüyüş yolunun aydınlatılması ya da terasınızın oturma alanının aydınlatılması gibi belirli bir göreve yönelik olarak dizayn edilmiş olan bu ürünler arasında hem iç mekanda hem de dış ortamda kullanıma uygun tasarımları inceleyebilirsiniz. Her bir tasarım uzun yıllar kullanım olanağı sunuyor.

Dekoratif Aydınlatma ile Yaşam Alanlarınızı Taçlandırın

Artık çok daha yaygın bir şekilde tercih edilen aydınlatma çeşitleri arasında dekoratif aydınlatma da bulunuyor. Genellikle led teknolojisi ile geliştirilen ürünler yardımıyla sağlanan bu aydınlatmada amaç ışığın rengi ya da bir alanı ön plana çıkarması gibi etkilerinden faydalanmak oluyor. Dekoratif aydınlatma ürünlerini sitemizde incelediğinizde siz de yaşam alanlarınızda aydınlatmanın bu etkisinden faydalanmak isteyeceksiniz.

Vurgu Aydınlatma Ürünlerini Evinize ve Bahçenize Kazandırın

Belirli bir objeye vurgu yapmak amacıyla dizayn edilmiş olan vurgu aydınlatma ürünlerini mutlaka inceleyin. Evinizin girişinde yer alan posta kutusuna vurgu yapmak, bahçenizdeki minyatür heykeli ön plana çıkarmak ya da salonunuzdaki tabloya vurgu yapmak gibi amaçlarla kullanabileceğiniz bu ürünler de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Tüm aydınlatma çeşitlerine yönelik ürünleri sitemizde bulabilirsiniz.