Her türlü hava koşulunda kullanılabilen ve güçlü aydınlatma özelliği ile ön plana çıkan projektör çeşitleri arasında geniş araziler için özel olarak dizayn edilmiş olan çeşitler de mevcut. Tüm askeri alanlarda, fabrikalarda, uçak ya da gemi ikaz sistemlerinde, hapishanelerde kısacası geniş bir alana sahip olan tüm bölgelerde ihtiyaç duyulan uzun menzilli projektör de özel olarak üretilen projektör çeşitleri arasında yer alıyor.

Artık çok daha uzun ışık menzili sunabilen bu projektörler ışığın istenen herhangi bir yerdeki tek bir hedefe doğrudan yansıtılmasını sağlıyor. Yenilenerek daha pratik bir forma kavuşan uzun menzilli projektör çeşitleri için gayet ekonomik rakamlarla ödeme yapmak da yeterli olabiliyor. Bu arada projektörlerin enerji kullanımı bakımından da artık yüz güldürdüğünden söz edilebilir.

Uzun Menzilli Projektörlerin Özellikleri

Her Yöne Dönebilen Uzun Menzilli Projektörler

Sağa ve sola 360 derece dönebilen uzun menzilli projektör çeşitleri arasında aşağı ve yukarı yaklaşık 90 derece hareket edebilen modelleri de var. Geniş açılı hareket özelliği bu ürünlerin daha pratik bir şekilde kullanılabilmesine de olanak tanıyor. Elle kolay bir şekilde kumanda edilebiliyor olması da dikkatlerden kaçmıyor.

Projektörler güçlü ışık yansıtma özelliğine sahip olduğundan uzun menzilli projektör çeşitleri de bu yönüyle beklentileri karşılayabiliyor. Tek bir hedefe doğrudan ışık yansıtabilen ve manüel olarak da kullanılabilen ürünlerin bu özelliği, güvenliğin çok önemli olduğu alanlarda güvenlik sistemleri ile birlikte kullanılmasını da beraberinde getiriyor. Kalite ve dayanıklılık bakımından CE sertifikasına sahip ürünlerin tercih edilmesinde fayda olduğunu da bilmelisiniz.