Güvenlik, tarama ya da ikaz sistemleri ile birlikte kullanılan ve çok önemli bir ihtiyacı karşılayan uzun menzilli projektör çeşitleri yenilendi. Artık çok daha pratik bir kullanım imkanı sunan projektörler daha dayanıklı malzemeler kullanılarak imal ediliyor. Bu sayede kullanım ömrü de çok daha fazla olabiliyor. Korozyona karşı elektrostatik toz boya kullanılarak renklendirilen projektörler geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Askeri alanlarda, nöbet kulübelerinde, fabrikalarda, gemiz ve uçak ikaz sistemlerinde en önemli ihtiyaçlardan biri olan uzun menzilli projektör çeşitleri farklı ışık menzilleri de sunarak ihtiyaca uygun tercihler yapılabilmesine olanak tanıyor. Örneğin 800 m ışık menzili sunan bir projektöre gereksinim duyuluyorsa, 1200 m ışık menziline sahip bir ürün tercihi yapılmak zorunda değil.

Uzun Menzilli Projektörler Yenilendi!

Her Yöne Dönebilen Uzun Menzilli Projektörler

Bu yönüyle enerji kullanımında da ciddi bir tasarruf yapma olanağı tanıyan uzun menzilli projektör çeşitleri elle kumanda edilebilme özelliğine de sahip. Arka bölümünde yer alan aparat sayesinde tek elle kolaylıkla kumanda edilebiliyor. Aynı zamanda yenilenen bu projektörlerin hareket edebilen başlık bölümü sağa ve sola, yukarı ve aşağı hareketlerini daha geniş bir açı skalası eşliğinde gerçekleştirebiliyor.

İstenen herhangi bir noktaya ışığı doğrudan yansıtma imkanı sunan uzun menzilli projektör çeşitlerinin ampulleri istendiği zaman ya da gerek duyulduğunda değiştirilebiliyor. Ampullerin kullanım ömrü sona erdiğinde yeni bir projektör satın alınmasına gerek kalmıyor. Sadece ampul değişimi ile ürün yeniden kullanıma hazır bir hale gelebiliyor. Uzun menzil projektör ihtiyacınızı karşılamak için CE sertifikasına sahip üretim yapan bir firmayı seçmeye özen göstermelisiniz.