Tas Serisi

Tas Serisi

Dış mekânların aydınlatılmasında estetik dokunuşa sahip olan özelliklere hâkim modeller, tasarım uygulaması ile uyum sağlaması ile bütünlüğün oluşmasına etki eder. Son derece şık ve estetik olarak da uyum sağlayan model seçenekleri görsel etkiye destek olmanın yanında elbette gün ışığından faydalanılmadığı zamanda güvenliğinde edinilmesinde etki sağlar.

Bu seri toplamda 9 ürün içeriyor.

Dış mekân aydınlatma ürün seçimlerinizde farklı tasarım özelliklerine sahip olan ürünleri satın almak için ise tas serisi model seçeneklerine yer açabilirsiniz. Son derece şık tasarım inceliklerine sahip olan modellerde üretimde kullanılan tüm malzemeler kaliteli olup bu ise ürün kullanımında uzun vadeli bir seçeneği edinmenize sağlamaktadır. Sizde tasarım uygulamanızda kullanacağınız modelleri tas serisi kategorimizden belirleyerek kolaylıkla satın alma işleminizi yapıp kullanımının avantajını elde edebilirsiniz. 

Tas Serisi Dış Mekân Aydınlatma Modelleri

Tas serisi dış mekan aydınlatılmasında avantaj sağlayan model seçenekleri ile ürün listemizde sizleri bekliyor. Farklı tasarım özelliklerine göre hazırlanmakta olan tas serisi tasarımları sarkıt, aplik, C kol, set üstü aydınlatma, direk fener gibi seçenekler ile sunuluyor. 

Gold renk seçeneği ile hazırlanan tasarım model seçenekleri ile ihtişamlı ve görsel olarak modern bir bütünlüğü elde etmenin avantajını elde edebilirsiniz. Aynı zamanda gold ve siyah renklerin uyumu ila hazırlanan model seçeneklerimizi de ürün yelpazemizde görmeniz mümkün. Modern ve ferah etkiye sahip olan tasarımlarımıza hemen sizde sahip olabilirsiniz. 

2 yıl firma garantisi ile sunulan modellerimiz özel boya uygulaması ile ise uzun yıllar boyu bakım yapılmadan kullanıma uygun olarak sizlere sunuluyor. Tasarım modellerinde şaşanın yanı sıra sade olan model seçimleri içinden kullanım açısından uygun olan tercihi belirleyerek satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

Tas Serisi Dış Mekân Aydınlatma Fiyat Seçenekleri

Dış mekân aydınlatma ürünlerimiz arasında yer alan tas serisi model seçenekleri, özel tasarım detaylarına sahip olarak sizlerin beğenisine sunuluyor. Son derece estetik ve farklı görsel özelliğe sahip olan modeller aynı zamanda farklı özelliklere de sahiptir. Sarkıt model seçeneklerinden direk fenerlere kadar uzanan listeden ihtiyacınıza ya da kullanım alanınıza uygun olan seçenekleri belirleyerek satın alma işleminiz için fiyat teklifini ise müşteri temsilcimizden alabilirsiniz. 

Tas Serisi Dış Mekân Aydınlatma Satın Alma İşlemi

Yakan Aydınlatma olarak dış mekânda kullanıma uygun özelliklere sahip olan ürünleri sizler için farklı tasarım detayları ile hazırladık. Dış mekânda kullanıma uygun özelliklere sahip olup her türlü hava koşuluna dayanım gösteren tas serisi aydınlatma ürünlerimiz ayrıca 2 yıl firma garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Ürün alım işlemleri için öncelikle kullanım alanınız ile uyum sağlayacak olan model seçeneklerini belirmeniz ve sonrasında müşteri temsilcimizden fiyat teklifini almanız önerilir. Fiyat teklifini onaylamanız akabinde ise müşteri temsilcimiz satın alma işleminizi kısa sürede gerçekleştirmeniz için size destek olacaktır.