Modern Çim Direği

Modern Çim Direği

Enerji tasarruflu olarak kullanılabilen ve son derece şık görünümüyle de ön plana çıkan modern çim direği modelleri bahçe ve park gibi alanların havasını bir anda değiştirebiliyor. Bulunduğu ortama daha modern bir duruş kazandıran bu tasarımlar hem kalitesi hem de uzun kullanım ömrüyle de tercihlerin odak noktası haline geldi. Hatta son dönemde bahçe elektrik direkleri arasında iddialı duruşuyla öne çıkıyor.

Işıktan en etkili şekilde faydalanmaya olanak tanıyan modern çim direği tasarımları istendiğinde harici aydınlatma armatürleri ile desteklenebilir ve dekoratif bir aydınlatma stili de ortaya çıkarılabilir. Dikdörtgen akrilik prizma şeklinde dizayn edilen modellerin de büyük ilgi gördüğünden söz etmek lazım. Armatür gövde bölümü çelik malzemeden üretilen bu tasarımlar dayanıklılığı ile kendine hayran bırakıyor.

İdeal Genişlik ve Yükseklik Sunan Modeli Seçin!

Eğer siz de rotanızı bu tasarımlara çevirdiyseniz en ideal yüksekliği ve en ideal genişliği sunan modeli seçmeye özen göstermelisiniz. Tasarımların tümünün kullanacağınız alana uygun olabileceğini düşünmeyin. İdeal seviyeden daha yüksek bir ürün seçimi yaptığınızda ek aydınlatma armatürleri de kullanmanız gerekebilir. Akrilik camla buluşan tasarımların enerji kullanımına, tasarruf sağlayıp sağlamadığına ya da işçilik kalitesine de dikkat etmelisiniz.

Kaliteli işçilikle hazırlanan ürün modellerini çok daha uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizi unutmayın. Tasarım seçenekleri arasından seçim yaparken duruşu kadar kullanılan malzeme kalitesinde de odaklanmalısınız. Böylece en uygun seçimi yapmanız kolaylaşır.

Aydınlatma Direklerinde Malzeme Kalitesi Çok Önemli!

Elbette alternatif olarak alüminyum malzemeden hazırlanan modern aydınlatma direkleri de mevcut. Bununla birlikte dış aydınlatma firmaları hangi materyalden üretim yapıyor diye inceleme yapmak da gerekir. Sadece alüminyum malzemenin dahi kendi içerisinde onlarca farklı kalite seçeneği var. Dolayısıyla kullanılan materyal seçeneklerinden kaliteli olanların tercih edilmesi, ürünün dayanıklılığı ile kullanım ömrünü belirliyor.

Yakan Aydınlatma olarak tüm üretimlerimizi 1.sınıf malzemeler ile yapıyoruz. Dolayısıyla uzun kullanım ömrü beklentisini fazlasıyla karşılayan onlarca model seçeneğine ulaşmak mümkün oluyor. Ürünlerimiz elektrostatik toz boya ile renklendirildiği için korozyona karşı da mukavemeti yüksek oluyor. Bu nedenle Yakan Aydınlatma kalitesinden asla şaşmayın!

Bu seri toplamda 1 ürün içeriyor.