İç Mekan Tavan Duvar Armatürleri

İç Mekan Tavan Duvar Armatürleri

Bu seri toplamda 6 ürün içeriyor.

İç mekanlarda dilediğiniz atmosferi yaratabilmek için kullanabileceğiniz tüm aydınlatma ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Bu koleksiyonumuz içerisinde tüm dekorasyon stilleri ile uyum sağlayabilecek olan iç mekan tavan duvar armatürleri bulunuyor. Aydınlatma ürünlerinde zarafete ve şık tasarıma önem verenler için çok daha cazip bir seçenek olan armatürler, kalitesiyle de dikkat çekiyor.

Üretiminde dayanıklı ve kaliteli materyaller kullanıldığından incelediğiniz tüm iç mekan tavan duvar armatürleri uzun kullanım ömrü beklentisini karşılamayı başarıyor. Dikdörtgen formda dizayn edilen ve yaşam alanlarının şıklığını ikiye katlayacak olan armatür modellerini de incelemelisiniz. Akrilik opal glop modeli ile ışıklandırmada zarafeti yeniden tanımlayan tasarımlar tüm ç mekanlarda kullanılabilir.

Tavan ve Duvar Armatürlerinde Şıklık Çıtasını Yükselten Modeller

Evlerin yanı sıra restoranlar, oteller, kafeler ve ofislerde de kullanıma uygun olan iç mekan tavan duvar armatürleri modern stilde dizayn edilen tüm mekanlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Kalitenin şıklıkla harmanlanmasından doğan aydınlatma armatürleri, montajının pratik bir şekilde yapılabiliyor olmasıyla da beğeni topluyor.

CE standartlarına uygun olarak üretimi gerçekleştirilen aydınlatma ürün modelleri elektrostatik toz boya ile renklendiriliyor. Böylelikle korozyona karşı yüksek mukavemet özelliği sergiliyor ve standartların üzerinde bir kullanım ömrü sunabiliyor. Temizliğinin kolaylıkla yapılabildiği tavan ve duvar armatürleri, klasik stilde dizayn edilen yaşam alanlarında ve işletmelerde de rahatlıkla tercih edilebilir.

Yaşam Alanlarını Modernize Eden Aydınlatma Armatürleri

Aydınlatmanın gücünden ve etkisinden maksimum düzeyde faydalanmanızı sağlayacak olan iç mekan aydınlatma armatürleri, enerji tasarrufu beklentisini de karşılıyor. Minimum düzeyde enerji kullanımı ile maksimum ışıklandırma sunan tasarım seçenekleri, yaşam alanlarını modernize etmek isteyenler için de cazip bir seçeneğe dönüşüyor. IP44 sertifikalı olan ürünlerimiz kusursuz bir işçilik örneğidir.

Armatür gövdesi çelik materyalden üretilen set üstü aydınlatma ürün modelleri de incelemeniz için sizi bekliyor. Koleksiyonumuz içerisinde bahçede kullanabileceğiniz ve zemine monte edebileceğiniz tasarım seçenekleri de mevcut. TSE onaylı olan iç mekan duvar ve tavan aydınlatma ürünlerinde doğru adres olan Yakan Aydınlatma kalitesinden ayrılmayın. Beğendiğiniz ürünlerin üzerine tıklayarak ölçü bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir ve sadece tek tıkla fiyat alma sepetinize ekleyebilirsiniz.