BÜYÜK KARE ÇITALI FENER SERİSİ ALÜMİNYUM

BÜYÜK KARE ÇITALI FENER SERİSİ ALÜMİNYUM

Bu seri toplamda 0 ürün içeriyor.

Fener şıklığını bambaşka bir boyutta sunan aydınlatma armatürleri, yaşam alanlarınızın havasını da değiştirecek. Özenle hazırlanan ve her biri kusursuz bir işçilik ürünü olan büyük kare çıtalı fener serisi alüminyum aydınlatma ürünleri koleksiyonu içerisinde aradığınız tüm dış mekan aydınlatma ürünlerini bulabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik tercihler yapabilir ve düşük fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.

Gövde bölümü alüminyum materyalden hazırlandığı için son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan ve uzun süre problemsiz bir şekilde kullanabileceğiniz aydınlatma ürünleri elektrostatik toz boya ile renklendiriliyor. Bu nedenle büyük kare çıtalı fener serisi alüminyum  koleksiyonu içerisinde yer alan tüm ürün modelleri korozyona karşı yüksek direnç gösterebiliyor.

Park Ve Bahçelere Fener Şıklığını Kazandıran Aydınlatma Ürünleri

Park ve bahçelerin yanı sıra binaların giriş kısmında da kullanıma uygun olan  duvar aplikleri seçenekleriniz arasında yer alıyor. Kurulumunu kolaylıkla yapabileceğiniz ve duvara sabit diyerek kullanabileceğiniz aydınlatma armatürlerinin cam bölümü akrilik malzemeden üretiliyor.  Birbiriyle uyumlu bir duruş sergileyen aydınlatma ürünlerinin yer aldığı büyük kare çıtalı fener serisi alüminyum serisini hemen keşfetmeye başlayın.

Rumeli ya da Galata kol kademeli olarak dizayn edilen aydınlatma direkleri de alternatifler arasında yer alıyor. Geniş alanların aydınlatmasında rahatlıkla kullanabileceğiniz  aydınlatma direkleri tekli ve ikili seçeneklerini sizlere sunuyor. Çeşitli motiflerle göz alıcı bir görünüm sergileyen aydınlatma direklerinin kurulumu da pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Yüksek Kalite Düşük Fiyatla Buluşuyor!

TSE standartlarına uygun olarak üretimi gerçekleştirilen aydınlatma direkleri arasında alt bölümü döküm olan modeller de mevcut. Çelik borulu olarak hazırlanan fenerli aydınlatma direkleri ankraj malzemelerle birlikte teslim ediliyor ve böylelikle kurulum için ekstra malzeme alışverişine gerek kalmıyor. Koleksiyonumuz içerisinde yer alan ürün modelleri 2 yıl garantimiz altındadır.

V otomat sigorta rayının da mevcut olduğu aydınlatma direği modellerini detaylı bir şekilde gözden geçirmek için seçtiğiniz tasarımın üzerine tıklamanız yeterli olacak. Böylelikle ölçü bilgilerine ulaşabilir ve merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını karşınızda görebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyerek siz de fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.