Bollard Duvar Ürünleri
Bollard Duvar Ürünleri

Aydınlatma teknolojileri arasında en fazla tercih edilen bollard aydınlatma teknolojileri ile üretilen ürünler özellikle dış mekanlardaki kullanıma uygundur. Genellikle oto parklarda ve uyarı amaçlı olarak kullanılan modern bollard aplik modelleri en özel ürün seçenekleri ile sizlere sunuluyor.

Bu kategori toplamda 37 ürün içeriyor.

Direk kenarlarına ya da direklerin üst kısımlarına monte edilerek kullanabileceğiniz modern bollard aplikler aynı zamanda dekoratif açıdan da şık mekanlar elde edebilmenizi sağlıyor.

Aydınlatma konusunda son derece işlevsel olan modern bollard aplik modelleri özgün ve daha estetik aydınlatma elde edebileceğiniz modellerdir. Farklı kullanım amaçlarına ve kullanım alanlarına sahip olan modern bollard aplikler kusursuz ve gösterişli aydınlatma isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Dış mekanlarda kullanıma uygun olan bollard aplik modelleri dış mekanlardan kaynaklanabilecek sorunlara karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sizler için özel olarak bir araya getirdiğimiz bollard aplikler çevresel faktörlere karşı dayanıklı olabilecek şekilde dizayn edilmektedir. Eğimli, dikey, oval ve daha pek çok farklı şekilde tasarlanan her bir modern bollard aplik modelinin kullanım alanı da farklıdır.

Dekoratif açıdan kullanıldıkları alana büyük bir şıklık getirebilen modern bollard aplikler dış görünümleri ile de pek çok kişinin beğenisini kazanmayı başaran apliklerdir. Sizler de işlevsel özelliklere sahip ve uzun ömürlü bollard aplik modelleri arıyorsanız sizler için bir araya getirdiğimiz ürünleri inceleyebilirsiniz.