AMPUL SERİSİ

AMPUL SERİSİ

Bu seri toplamda 2 ürün içeriyor.

Aydınlatma dendiğinde akla ilk gelen detay kuşkusuz ampüller oluyor. Aydınlatma armatürlerinin içerisinde yer alam ampüller, işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır. Canlı bir görünüm elde etmenin ilk kuralı ampüllerin ışığı doğru ölçüde yansıtmasından kaynaklanmaktadır. Firmamızda yer alan ampül serisi, ışığı doğal ve gerçekçi bir biçimde yansıtmaktadır. Enerji tasarruflu olma özelliği ise doğaya önem verdiğimizi destekler niteliktedir. Farklı tasarımlarda bulabileceğiniz ampül modellerini, kalite ve dayanıklılık odağında hizmetinize sunuyoruz. 

Led Ampüller

Led ampüller son zamanlarda sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. %90'a kadar tasarruf sağlayan bu ürünler, güneş ışığının değerine olduça yakındır. Enerjik bir atmosfer yaratmak istiyorsanız markamızın sunduğu ampül serisi tam da sizlere göre! Yenilikçi strateji kapsamında hizmetinize sunduğumuz led ampüller, eşsiz bir ışık kalitesi yaratıyor. Bu ampüllerin en büyük özelliği açıldığı an tam parlaklık seviyesinde kendini göstermesidir. Sıcak bir beyaz ışık görünümünü bünyesinde barındırarak, çok düşük oranda enerji tüketimi gerçekleştirmektedir. Mevcut olan ampüllerinizi, markamızda yer alan led ampüllerle değiştirerek hem cebinizden hem de enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu ürünleri teknik olarak ele aldığımızda ise açık havadaki doğal ışığın değerinin 100 olduğunu belirtelim. Led ampüller'in Crı değeri  her daim 80'in üzerinde olduğu için doğal ışığı yansıtmaktadırlar. Sayfamızda yer alan ampül seçeneklerini hem iç hem de dış mekanlarınızda kullanabilirsiniz. 

Ampül Serisinde Yüksek Kalite ile Tanışın

Ampül satın alırken en çok dikkat edilmesi gereken detay kuşkusuz ışığı doğru bir biçimde yayması oluyor. Bunun yanı sıra enerji tasarrufu sağlayan ürünle daha çok tercih ediliyor. Zarif tasarımlarımızı beğeninize sunarak, yüksek kalite odağında hizmet veriyoruz. Ürünlerimizin her biri dış mekanın olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olmakla birlikte, uzun yıllar kullanımı beraberinde getirmektedir. Bu yüzden kırılma, çatlama gibi özelliklerle karşılaşmayacağınızın garantisini veriyoruz. Üstelik ürün kurulumunuzu gerçekleştirirken uzman bir elektrikçi yönlendiriyoruz. Firmamızın ampül serisi içerisinde yer alan tüm ürünler, kalitesi ve dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Doğal ışık görünümü elde etmek isteyenlerdenseniz, rotanızı Yakan Aydınlatma'ya çevirmenizi öneririz. Şık ve kaliteli ürünlerimizde  uygun fiyat avantajı da sizleri bekliyor.