Güneş aydınlatma sistemleri alınmaya karar verildiğinde ( hem sokak aydınlatma veya bahçe aydınlatma için ); sadece fiyatlar dikkate alınmamalıdır. Yatırım türü olarak kısa ve uzun süreli diğer hususlar da dikkate alınmalıdır.

Bu noktalardan bazıları şöyle olabilir: güneş aydınlatmasının sabitleneceği yükseklik. Bu, ışığın alana dağılımını ve metrekare başına yoğunluğunu etkiler. Diğer nokta şu olabilir; seçilen sistem kalitesi yüksek kaliteli mi değil mi; çünkü bazı sistemler fiyat olarak çok ucuz olabilir ancak çalışma prensibi çok kısa sürede ucuz olanı bir başkasıyla sürekli değiştirmektir. Bu aslında tüm maliyetleri bir araya getirecektir. Dolayısıyla bu tür ürünler ucuz değildir, maliyetlidir. Özellikle onları değiştirmek için başka ekipman gerekiyorsa. 6 metreden fazla direkleri sabitlemek gibi; daha sonra değiştirmek için elektrikçiye ve kutulu vince oraya gidip onu değiştirmeye ihtiyaç olacaktır. Bu nedenle, doğrudan ortaya çıkmayan ekstra maliyetlerdir ve sonunda, fiyattan bağımsız olarak daha yüksek kaliteye geçişi de çekecektir.

Bu nedenle en uygun güneş sistemini seçmek büyük önem taşımaktadır. Güneş aydınlatma ürünlerimize göz atmak için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.