Sokakların aydınlatılmasında farklı direk ve lambalar kullanılır. Güvenliğin sağlanmasının yanında insanların daha rahat hareket etmeleri ve de ışığın gözü yormaması için genellikle gün ışığı rengi tercih ediliyor. Sokak lambaların farklı uzunluklara sahip olup yaya yollarının bulunduğu alanlarda, park ve bahçeler de daha kısa olan seçimlere yer açılırken karayolları ya da araçların geçiş alanlarında daha uzun seçeneklere yer veriliyor. Yakan Aydınlatma ürün listesi içersinde yer alan sokak aydınlatma lambaları da farklı modellere sahiptir. Sokak aydınlatma lambaları fiyatları çeşitlere göre farklılık gösteriyor.

Sokak Aydınlatma Fiyat Seçenekleri

Sokak aydınlatma lambaları belli modellere sahip olup bu modeller içersinde fiyat farklılıkları bulunur. Klasik sokak aydınlatma armatürlerinin yanı sıra modern sokak aydınlatmaları da bulunuyor. Sokak aydınlatma lambaları fiyatları bu özelliklerin yanında daha birçok değişkeni ile de farklılık gösteriyor.

Beğeninize hitap eden ve doğru seçim olduğunu düşündüğünüz sokak lambası için fiyat seçeneklerini buna göre öğrenebilirsiniz.

Sokak aydınlatma lambaları fiyatları aynı zamanda kullanılacak olan ürünün sağlamlığına ve garantili ömrüne göre de değişim gösteriyor. Sokakların aydınlatılmasında enerji tüketimini azaltmanın yanında bakım maliyetlerinin de en aza indirgenmesi önemli bir detaydır. Bu sebep ile kullanılacak olan sokak aydınlatma lambasının kullanım ömrü boyunca en az maliyetti sahip olması genel maliyeti oldukça düşüren bir detaydır.

Son teknolojiye sahip olan led sokak aydınlatmaları ile farklı ve modern bir dokunuşun kazanılması mümkün iken aynı zamanda daha az enerji tüketimi de elde edilir. Yayaların kullanımına açık olan alanlar, park, bahçe ve sokakların yanı sıra taşıt trafiğinin yaşandığı alanlarda kullanılan sokak direkleri ve armatürleri farklılık taşımasının yanı sıra uzun vadede kullanımında en avantajlı olanın seçilmesi gerekir.