Dekorasyon, iç ve dış mekanlarda yapılan ve ahenkli bir görünüm elde edilmesini sağlayan düzenlemelerdir. Dekor olarak kullanılan her eşyanın kendi arasında uyum göstermesi gerekir. Bu noktada stilinize ve mobilya tarzınıza uygun eşyalar tercih edebilirsiniz. Dekorasyonun en güçlü tamamlayıcılarından olan aydınlatmalar, mekanın aurasına göre değişiklikler göstermektedir. Sayfamızda yer alan aydınlatma armatürleri geniş ürün yelpazesi odağında özgün tasarımlarda vücut buluyor. Peki aydınlatma nasıl yapılır?


İç Mekan Aydınlatma

Dekorasyon, iç mekanların düzenlenmesi odağında büyük bir öneme sahiptir. Alanın şık görünmesi, farklı bir hava yaratılması tamamen gerçekleştirilecek dekorasyonun doğru bir biçimde olmasına paraleldir. Bu aşamada aydınlatma seçimi oldukça etkili bir detaydır. Tercih edeceğiniz aydınlatma armatürü, eşyalarınızın stili  ve rengiyle uyum içerisinde olmalıdır. Eviniz ya da ofisinizde aydınlatma gerçekleştirirken, avangart stili benimseyenlerdenseniz sayfamızda yer alan aplikler ve gömme armatürler eşsiz görünümü ile iç mekanlarınızı taçlandırmayı bekliyor. Aydınlatma nasıl yapılır? sorusunun en doğru cevaplarından biri mobilya stilinizle tercih ettiğiniz armatürün uyumu olacaktır. İç mekanda öne çıkarmak istediğiniz noktayı minimal aplikler eşliğinde vurgulayabilirsiniz. Eğer aydınlatma gerçekleştireceğiniz alan büyük ise daha geniş ebatlı aydınlatmalar, küçük ise minik tasarımda armatürlerden faydalanabilirsiniz. Tavana gömmeli, avangart stilde, modern formda ve küçük-büyük her aydınlatma armatürünü bünyesinde barındıran markamız, geniş ürün yelpazesiyle özgün tasarımlara imza atıyor.

Dış Mekan Aydınlatma

Aydınlatma, iç mekanlarda olduğu gibi dış mekanlarda da büyük bir özenle gerçekleştirilmesi gereken bir durumdur. Peki dış mekanda aydınlatma nasıl yapılır? Öncelikle ofis ya da evinizin bahçesinde aydınlatma seçeneklerine yer verebilirsiniz. Bu noktada tercih edeceğiniz aydınlatma direkleri, estetik ve şık görünüm odağında firmamızın kalitesiyle meç edilmektedir. Dekorasyon gerçekleştireceğiniz dış mekan geniş bir alana sahipse, uzun ve kalın gövdeli aydınlatma-bahçe direklerini tercih edebilirsiniz. Şayet durum tam tersi ise daha minimal formda aydınlatma direklerine ve birçok desende vücut bulan apliklere yer verebilirsiniz. Modern ve sofistike bir görünüm elde etmek istiyorsanız, gloplarla etkili dokunuşlarda bulunabilirsiniz.  Sayfamızda yer alan aydınlatma armatürlerinden stilinize ve zevkinize hitap edeni tercih ederek iç -dış mekanlarınızda şık ve estetik bir aura yaratabilirsiniz.