TIRPAN ÜST BOŞ ALTTA ŞAPKALI GLOPLU BOŞ DİREK

Yakan Aydınlatma ÜRÜN KODU : Y.A.165050
Fiyat Alma Sepetine At Ürünler için nasıl teklif alırım? Nasıl sipariş ederim?
Ürünün İnsan Bedenine Oranı
orantı
100 cm
550 cm
TIRPAN ÜST BOŞ ALTTA ŞAPKALI GLOPLU BOŞ DİREK
  • Genişlik 100 cm
  • Yükseklik 550 cm
  • Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
  • Kollar Çelik Kol Üzerinde Armatür Yoktur
  • Armatür Camı 25LİK Akrilik Opal Glopludur.
  • Armatür Gövdesi Boş Direktir Üzerinde Armatür Yoktur. Fiyata Ayrıca Eklenecektir
  • Boya Gri Renkte Elektrostatik Fırın Boyalıdır.Direkte Boya Öncesi Galvaniz Kaplama Yoktur İstenirse Fiyata Ayrıca Eklenecektir.
Malzeme

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına ve A.B Standartları olan TS-EN 40-5 Normlarına Uygun Şartlarda Üretilmektedir. TSE 'li ve Sertifikalı Çelik Boruludur,

ARMATÜR GÖVDESİ
TSE Li Alt bölüm H:2mt Ø114lik 2,5mm Kalınlığında, Ayrılabilir Üst bölüm Ø89luk H:3mt 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu ( Parçalı Üretimi Yapılmaktadır.)Taban Alt Flanş Ø250mm Kalınlık 8mm Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Aydınlatma Direği.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.

!! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.
Ürün Açıklaması

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ve A.B. Standartları’na uygun olarak üretilen aydınlatma ürünü TSE belgesine de sahiptir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklılıkta tasarlanan aydınlatma ürünü sayesinde sizler de aydınlatılması en zor olan bölgeleri güvenilir bir şekilde aydınlatabilirsiniz. Armatür camı son derece dayanıklı olan ürün çevre dostu olarak üretilen ve tamamen yerli üretime sahip olan özel aydınlatma ürünleri arasında yer almaktadır.

Aynı Serideki Diğer Ürünler