PROJE LED ve KAMERA DİREĞİ ÇELİK BORULU 6M

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.165006
Diğer Ürün Görselleri
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. TS EN 40-5 Sertifikalı.
Genişlik cm
Yükseklik 600 cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
KollarBu Direkte Konsol Boru Kol Yoktur,Seçilecek Konsol Boruya Göre Fiyata Ayrıca Eklenecektir
Armatür Gövdesi Taban Alt Flanş Ø250mm Kalınlık 8mm TSE 'Li Alt bölüm H:2mt Ø114lük ve Ayrılabilir Üst bölüm H:4mt Ø76lık 2,5mm Kalınlığında Çelik Borulu (2 Parçalı Üretimi Yapılmaktadır.)
Boya Elektrostatik (Polyester Toz Fırın Boyalıdır.)
Malzeme
TSE 'li Alt Ø114lük Üst Ø76lık 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Aydınlatma Direği.V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir. ************************************************************************************************************* 6.Çelik Aydınlatma Direği: 6.1.Direk gövdesi dairesel kesitli TSE sertifikalı ve en az 2,5mm. olacaktır. 6.2.Direk gövdesinde ve taban plakasında kullanılacak malzemelerin kalitesi çelik S235 olacaktır. 6.3.Statik raporlar ve temel hesapları TS EN 40-5 standartlarına göre verilecektir. 6.4.Tip doğrulama sınıfı: C’ dir. 6.5.Arazi kategorisi: IV 6.6.Sınıf (emniyet katsayısı): A 6.7.Deformasyon sınıfı : 2 6.8.Rüzgar hızı, m/s : 31 m/s 6.9.Darbe altındaki performans(pasif güvenlik) : Sınıf 0

Ürünün insan bedenine oranı
cm 600 cm

Ürün Açıklaması

Çelik aydınlatma direğimiz dış mekan koşullarında çalışmaya uygundur. Güvenilir bir şekilde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz aydınlatma direğimiz sizlere 2 yıl boyunca garantili olarak sunulmaktadır. TSE onaylı olan ürünümüz çevreye karşı duyarlı ve enerji tasarruflu olarak çalışabilen bir üründür. 


Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2018 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.