6MT BAYRAK DİREĞİ KADEMELİ ÇELİK BORU

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.95212
Diğer Ürün Görselleri
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. TS EN 40-5 Sertifikalı. Yerli Üretim.
Genişlik cm
Yükseklik 600 cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
Armatür Gövdesi Taban Alt Flanş Ø250mm Kalınlık 8mm TSE 'Li Alt bölüm H:2mt Ø114lük ve Ayrılabilir Üst bölüm H:4mt Ø76lık 2,5mm Kalınlığında Çelik Borulu (2 Parçalı Üretimi Yapılmaktadır.)
Boya Elektrostatik (Polyester Toz Fırın Boyalıdır.
Malzeme
Bayrak direkleri; Statik tasarıma göre yapılmaktadır. Üzerinde Dıştan halat bağlantı aparatlı olarak üretilmektedir. Üzerinde Bayrak ve Halat Yoktur. ***************************************** 6.1.Direk gövdesi dairesel kesitli TSE sertifikalı ve en az 2,5mm. olacaktır. 6.2.Direk gövdesinde ve taban plakasında kullanılacak malzemelerin kalitesi çelik S235 olacaktır. 6.3.Statik raporlar ve temel hesapları TS EN 40-5 standartlarına göre verilecektir. 6.4.Tip doğrulama sınıfı: C’ dir. 6.5.Arazi kategorisi: IV 6.6.Sınıf (emniyet katsayısı): A 6.7.Deformasyon sınıfı : 2 6.8.Rüzgar hızı, m/s : 31 m/s 6.9.Darbe altındaki performans(pasif güvenlik) : Sınıf 0
!! Önemli Bilgilendirme !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.

Ürünün insan bedenine oranı
cm 600 cm

Ürün Açıklaması

Dış yüzeyindeki Elektrostatik (Polyester Toz Fırın Boyalıdır.) sayesinde dış mekan koşullarına karşı dayanıklı hale getirilmiş olan ürünümüze 2 yıl boyunca garantili olarak sahip olabilirsiniz. TS EN 40-5 standartlarına uygun olarak üretilmekte olan ürünümüz tamamen yerli üretimimizdir. Uygun ölçülerde bayrak direklerine kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.


Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2019 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.