Modern Aydınlatma Direkleri

Aydınlatma direkleri bahçelerin genel görünümünde son derece belirleyici bir unsur olabiliyor. Artık klasikleşmiş tasarımlar yerine, daha modern bir duruş sergileyen direk modellerinin tercih edildiğini söyleyebiliriz. Haliyle modern aydınlatma direkleri tasarımları bahçelere de çok daha modern bir görünüm kazandırıyor. Üstelik modeller kadar fonksiyonların da alternatifler sunabildiğini söyleyebiliriz. 

Bahçe aydınlatma direklerine göz attığınızda, özellikle modern aydınlatma direkleri modellerinin bir hayli geniş bir seçenek yelpazesi sunduğu dikkatinizi çekecek. Bu tasarımlar tekli ve ikili apliklerle dizayn edilen model seçeneklerinin yanı sıra düz bir hat çizen ya da hafif kıvrımlı bir hat çizen model seçenekleri de sunuyor. Estetik kıvrımları ile dikkat çeken aydınlatma direklerinin aynı zamanda şık bir dekoratif aksesuar görünümü de sunduğunu söyleyebiliriz. 

Dekorasyonu Tamamlayan Bahçe Aydınlatma Direkleri 

Aynı zamanda kademeli gloplar ile buluşarak çok daha işlevsel bir form kazanmış olan tasarımlar bahçe aydınlatmalarının en temel ihtiyaçlarının en şık tasarımlarla karşılanmasını sağlıyor. Yelken direk formuna sahip olan modeller şıklık çıtasını bir hayli yükseltiyor. Birbirine dolanmış çift gövdesi ve çift glop alanı sunan tasarımların sıklıkla tercih edildiğini söyleyebiliriz. 


Bahçe Aydınlatma Direklerinde Geniş Model Seçeneği

Yüksek oranda ışığa ihtiyaç duyulduğunda, bu ihtiyacı karşılaması için özel olarak dizayn edilen 3 kollu aydınlatma direkleri de işlevsel yönü ile ön plana çıkıyor. Glopların hem aşağı yönlü hem de yukarı yönlü olacak şekilde tasarlandığı modeller yine zengin bir seçenek yelpazesi eşliğinde ihtiyaç sahiplerinin beğenisine sunuluyor. 

Kaliteli bir işçilik söz konusu olduğunda modern stilde bahçe aydınlatma direkleri daha şık bir duruş da kazanıyor. Örneğin glop bölümlerine çeşitli desenlerin kazandırıldığı tasarımlar aydınlatma işlevinin yanında dekorasyonu tamamlayan bir aksesuar olma özelliğini de sunabiliyor. Bu ürün modelleri internetten kolaylıkla incelenebiliyor. 

© 2019 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.