MODERN 60W LEDTEK YUVARLAK ARM.KADEMELİ FLANŞ ALT

Yakan Aydınlatma ÜRÜN KODU : Y.A.82065
Fiyat Alma Sepetine At Ürünler için nasıl teklif alırım? Nasıl sipariş ederim?
Ürünün İnsan Bedenine Oranı
orantı
80 cm
400 cm
MODERN 60W LEDTEK YUVARLAK ARM.KADEMELİ FLANŞ ALT
  • Genişlik 80 cm
  • Yükseklik 400 cm
  • Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
  • Önerilen Ampul Gücü 60W LED watt
  • Kollar Çelik Boru
  • Armatür Camı Özel olarak sertleştirilmiş temperli camı dayanıklı silikon lastik contalar ile sızdırmazlığı sağlanmıştır.
  • Armatür Gövdesi Alüminyum
  • Boya Elektrostatik
Malzeme
*****KULLANILAN LED +PCB KART ÖZELLİKLERİ:***** MW-LPC-60-1400 meanwell driver sürücü ile 60Watt 6500K (Beyaz ışıkta) 6400Lm değerindedir (60Watt 5000Lm yaklaşık olarak 10 saatte 0,5kw Yaklaşık olarak enerji tüketir.) PCB KART Ø250mm çapındadır.1,6mm kalınlığında Pcb kart alüminyumdur. Kablo griş -çıkış soketlidir. Armatürün içinde kullanılan led: 45Watt 4500lm değerindedir.48 ADET Seoul Ledlidir.(Seoul Alman malıdır.) 120' Derece orjinalinde lenslidir. Orjinalinde 6500K (beyaz ışıklıdır) 2 yıl garantilidir. ************************************************************************** TSE 'li Alt Ø114lük,Üst Ø76lık 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Aydınlatma Direği.V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.
!! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.
Ürün Açıklaması

Alüminyum dış yüzeyi ve elektrostatik boyası ile zorlu mevsim şartlarına karşı da dayanıklı olan ürünümüz 2 yıl garantilidir.

2 yıl garantili olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz bu ürünümüz uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz kaliteye sahiptir. Ankrajlarının fiyatına dahil olduğu bu ürünümüzde kullanılan tüm parçalar dış mekan koşullarına karşı dayanıklıdır. Bir kez satın aldığınız aydınlatma ürünümüzü dış mekanlarınızın aydınlatma ve dekorasyon ihtiyaçları için uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Aynı Serideki Diğer Ürünler