MODERN 60W LED TEK YUVARLAK ARM.KADEMELİ FLANŞALT

Yakan Aydınlatma ÜRÜN KODU : Y.A.82105
Fiyat Alma Sepetine At Ürünler için nasıl teklif alırım? Nasıl sipariş ederim?
Diğer Ürün Görselleri
Ürünün İnsan Bedenine Oranı
orantı
70 cm
400 cm
MODERN 60W LED TEK YUVARLAK ARM.KADEMELİ FLANŞALT
  • Genişlik 70 cm
  • Yükseklik 400 cm
  • Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
  • Önerilen Ampul Gücü 1X60W LED watt
  • Armatür Camı Özel olarak sertleştirilmiş temperli camı dayanıklı silikon lastik contalar ile sızdırmazlığı sağlanmıştır.
  • Armatür Gövdesi IP67 TÜRKAK ONAYLI TEST BELGELİDİR.Dış mekanda oluşacak Korozyona dayanıklı gövde şık tasarımla birleştirilmiştir.
  • Boya Elektrostatik (Polyester Toz Fırın Boyalıdır.)
  • Malzeme
  • IP67 TÜRKAK ONAYLI TEST BELGELİDİR.*****KULLANILAN LED +PCB KART ÖZELLİKLERİ:***** MW-LPC-60-1050 meanwell driver sürücü ile 45Watt 6500K (Beyaz ışıkta) 5000Lm değerindedir************************************** (45Watt 5000Lm yaklaşık olarak 10 saatte 0,4kw Yaklaşık olarak enerji tüketir.)************************************************ PCB KART Ø250mm çapındadır.1,6mm kalınlığında Pcb kart alüminyumdur. Kablo griş -çıkış soketlidir. Armatürün içinde kullanılan led: 45Watt 4500lm değerindedir. 48 ADET Seoul Ledlidir.(Seoul Alman malıdır.) 120' Derece orjinalinde lenslidir. Orjinalinde 6500K (beyaz ışıklıdır) 2 yıl garantilidir. ******************************************************************* ******************************************************************* TSE 'li Alt Ø114lük,Üst Ø76lık 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Aydınlatma Direği.V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.
!! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.
Ürün Açıklaması
Enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz ürünümüz park, bahçe ve sokak aydınlatması için ideal bir üründür. Aydınlatmanın yetersiz kaldığı tüm bölgelerde kullanabileceğiniz ürünümüz 2 yıl boyunca garantilidir. Yüksekliği 400 cm olan ürünümüz bu özelliği sayesinde ışığı yukarıdan mekanlarınızdaki tüm noktalara eşit bir biçimde dağıtabilmektedir.
Aynı Serideki Diğer Ürünler