45W IP66 LED YOL AYDINLATMA YAKANLED

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.230020
Diğer Ürün Görselleri
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. Yerli Üretim.
Genişlik 19,6 x 47 cm cm
Yükseklik 7 cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
Ağırlık 3,7 kg
Ağız Çapı Ø4.2-Ø4.8-Ø6cm için uygundur cm
Önerilen Ampul Gücü NICHIA 96 LED 45W PCB LED DAHİLDİR.
KollarES BORU HARİÇTİR.
Armatür CamıÖzel olarak sertleştirilmiş temperli camı dayanıklı silikon lastik contalar ile sızdırmazlığı sağlanmıştır.
Armatür Gövdesi IP66 Belgelidir.Dış mekanda oluşacak Korozyona dayanıklı alüminyum gövde şık tasarımla birleştirilmiştir.
Boya Elektrostatik (Polyester Toz Fırın Boyalıdır.)
Malzeme
ürün : Isıya dayanıklı Klemensle bağlanmıştır. Paslanmaz vidalıdır. ***MODEL: NICHIA NICHIA -- NFSx757GR- (3V-180mA) 124mmx202mm 96 LEDli AL. 1.6mm NFS (3V-180mA) ***PCB KART ÖZELLİKLERİ: 24 SERİ 4 PARALEL BAĞLANTI 96 ADET LED ***DRIVER :IP67 MEAN WELL LPC-60-1050mA *************************************************** LED SOKAK AYDINLATMA LED modülleri, dış mekan aydınlatma uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır. LED modülleri ,yüksek verimlilik düşünülerek sokaklar, parklar, bahçeler için geliştirilmiştir. Dış mekanda oluşacak Korozyona dayanıklı alüminyum gövde şık tasarımla birleştirilmiştir. Özel olarak sertleştirilmiş temperli camı dayanıklı silikon lastik contalar ile sızdırmazlığı sağlanmıştır. Tasarımı en önemli özelliği Kolay kurulum ve kolay bakımıdır. Boya : Elektrostatik (polyester toz fırın boyalıdır. ) DRIVER Koruma sınıfı: IP66 **** Elektrik İzolasyon: SINIF I Yakan Aydınlatma Led aydınlatma ürünleri , Alüminyum ekstrüzyon yöntem ile soğutma kanalları kapalı tasarlanmış zorlu doğa koşullarında üstün soğutma özelliğine ve yüksek Enerji verimliliğine sahip LED’li bir aydınlatma ürünüdür. yol aydınlatma armatürü ve projektör olarak kullanıla bilmektedir. Yüksek soğutma performansı ,Uzun ömürlü ,Doğa koşullarında üstün soğutma özellik ve yüksek enerji verimlilik , Kullanım Alanları : Alan Aydınlatma • Fabrika Aydınlatma • Bina Cephe Aydınlatma • Askeri Bölge Aydınlatma • İskele Aydınlatma • Reklam Pano Aydınlatma
!! Önemli Bilgilendirme !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.

Ürünün insan bedenine oranı
19,6 x 47 cm cm 7 cm

Ürün Açıklaması

Led Dış Mekan Sokak Aydınlatma kategorisinde satışa sunulan bu ürün, dış mekan aydınlatmalar için tasarlanmıştır. Armatür camı sertleştirilmiş temperli cam olarak üretilmiş ve lastik contalar ile sızdırmazlığı sağlanır.

Uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile satışa sunulan ürünün birçok avantajı bulunuyor. LED teknolojisi olmasından dolayı uzun ömürlü olan bu ürün, dış etkenlere karşı elektrostatik toz boya ile korunuyor. 


Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2019 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.