42W LED YOL AYDINLATMA BARİ LED 5615 5811

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.230018
Diğer Ürün Görselleri
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. Yerli Üretim.
Genişlik 41,9x19,2x47 cm
Yükseklik cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
Ağırlık 4,5 kg
Önerilen Ampul Gücü 42W 4200lm SMD LED Renk Sıcaklığı 4000K
Armatür CamıIsıya ve darbelere karşı korumalı, yüksek geçirgenliğe sahip şeffaf temperli cam
Armatür Gövdesi IP65 Elektrostatik toz boya kaplı alüminyum enjeksiyon gövde. 42- 60mm karşıdan montaja uygun giriş konsolu
Boya Elektrostatik
Malzeme
Işık Akısı 3600L Renk Sıcaklığı 4000K Avrupa StandardıGerilim – FrekansI.Sınıf koruma gövde topraklanmışDerece işaretiIP 65 Mekanik Özellikler Elektrostatik toz boya kaplı alüminyum enjeksiyon gövde. 42- 60mm karşıdan montaja uygun giriş konsolu. Etkin ısı tahliyesi sağlayan soğutucu perdeler. Paslanmaz çelik bağlantı elemanları. Isı değişimine ve çevre şartlarına uygun, sabit ek yeri olmayan silikon conta. Optik Özellikler LM80 ve TM21 standartlarına uygun 50.000 saatin üzerinde kullanım ömrüne sahip LED. Yüksek renksel geriverim indeksi (Ra>80). IK 08 koşullarını sağlayan, ısıya ve darbelere karşı korumalı, yüksek geçirgenliğe sahip şeffaf temperli cam. Elektriksel Özellikler Sabit akım çıkışlı , yüksek verimliliğe sahip LED sürücü. Şebeke gerilimindeki dalgalanmalardan etkilenmeyen ve sabit ışık sağlayan etkin güç faktörü düzeltmesi ile birlikte kısa devre koruması ve termal koruma entegrasyonu özellikleri olan LED sürücü. Isıl iletkenliği yüksek PCB. 2,5mm² kesitli kablo montajına uygun yanmaz çıkış klemensi.
!! Önemli Bilgilendirme !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.

Ürünün insan bedenine oranı
41,9x19,2x47 cm cm

Ürün Açıklaması

Yüksek ısıya, darbelere ve yağışlı havalara karşı ekstra korumalı olan bu ürünümüz yüksek ışık geçirgenliğine sahiptir. Işığın yetersiz kaldığı tüm bölgelerde kullanabileceğiniz ürünümüz 2 yıl boyunca garantilidir. Elektrostatik boya malzemesi ile kaplanan dış yüzeyi sayesinde ürünümüzü tüm ortam koşullarında gönül rahatlığı ile kullanmaya devam edebilirsiniz.


Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2019 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.