LED 45W TEK KONSOLLU ARMATÜR KADEMELİDİREKFLANŞALT

Yakan Aydınlatma ÜRÜN KODU : Y.A.150020
Fiyat Alma Sepetine At Ürünler için nasıl teklif alırım? Nasıl sipariş ederim?
Ürünün İnsan Bedenine Oranı
orantı
35 cm
500 cm
LED 45W TEK KONSOLLU ARMATÜR KADEMELİDİREKFLANŞALT
  • Genişlik 35 cm
  • Yükseklik 500 cm
  • Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
  • Önerilen Ampul Gücü 45W PCB LED watt
  • Kollar Çelik
  • Armatür Camı Özel olarak sertleştirilmiş temperli camı dayanıklı silikon lastik contalar ile sızdırmazlığı sağlanmıştır.
  • Armatür Gövdesi Dış mekanda oluşacak Korozyona dayanıklı alüminyum gövde şık tasarımla birleştirilmiştir.
Malzeme
LED SOKAK AYDINLATMA LED modülleri, dış mekan aydınlatma uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır. LED modülleri ,yüksek verimlilik düşünülerek sokaklar, parklar, bahçeler için geliştirilmiştir. Dış mekanda oluşacak Korozyona dayanıklı alüminyum gövde şık tasarımla birleştirilmiştir. Özel olarak sertleştirilmiş temperli camı dayanıklı silikon lastik contalar ile sızdırmazlığı sağlanmıştır. Tasarımı en önemli özelliği Kolay kurulum ve kolay bakımıdır. Kullanılan boru aksamı TSE 'li Alt Ø76lık,Üst Ø60lık + Ø42lik ‘’Es’’ Borulu 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Aydınlatma Direği.V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) Boya : Elektrostatik (polyester toz fırın boyalıdır. )
!! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.
Ürün Açıklaması
LED Yol,Sokak ve Bahçe Aydınlatma enerji tasarrufu sağlayan LED ışık kaynağı Yakan Aydınlatma

45 watt aydınlatma gücüne sahip olan bu aydınlatma ürünümüz 350 santim yani 3,5 metre boyutundadır. Genişliği ise 35 santimdir. İnsan vücuduna oranı bire iki orana sahiptir.

Genel olarak boyu diğer ürünlere oranla daha kısa olduğu için ev bahçelerinde de kullanılır. Ayrıca site, çocuk parkı ve açık otopark aydınlatmalarında da tercih edilen bir üründür. 

Aynı Serideki Diğer Ürünler