KAMERA DİREĞİ ÇELİK BORULU - 99003

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.99003
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. TS EN 40-5 Sertifikalı. Yerli Üretim.
Genişlik cm
Yükseklik 300 cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
Ağırlık 0 kg
KollarÇelik Boru
Armatür Gövdesi Çelik Boru
Boya Elektrostatik
Malzeme
10cmX10cm Kalınlık :3mm sacın üzerinde özel slot delikler açılmış kamera bağlantı barçası bulunmaktadır. Sarsıntıya (Vibrasyona) göre özel TSE sertifikalı ve ince taneli çelik borulardan üretilmektedir.
!! Önemli Bilgilendirme !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.

Ürünün insan bedenine oranı
cm 300 cm

Ürün Açıklaması
Güvenlik Kamera Direkleri Kamera direkleri düz veya kademeli çelik borulu olarak siparişe özel olarak imal edilmektedirler eğer istenirse galvaniz kaplama da yapılabilmektedir. Listedeki fiyat boş boru direk İçindir , Elektrostatik Polyester Toz Fırın Boyalıdır. TSE 'li  H:3mt Ø76lık 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Kamera Direği.V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.

Yakan Aydınlatma olarak kamera direklerini de unutmadık ve bahçe aydınlatma direkleri grubunda elektrostatik toz fırın boyalı, çelik flanşlı, tüm çevre koşullarına, kara,rüzgara,

yağmura, fırtınaya yıllarca dayanacak olan bu direği 2 yıl garantili olarak siz müşterilerimize son derece uygun koşullar ile sunuyoruz. Tamamen boş olan borumuz 300 cm yüksekliğindedir.


Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2019 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.