KAMERA DİREĞİ ÇELİK BORULU - 99007

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.99007
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. TS EN 40-5 Sertifikalı. Yerli Üretim.
Genişlik cm
Yükseklik 700 cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
KollarÇelik Boru
Armatür Gövdesi Çelik Boru
Boya Elektrostatik
Malzeme
10cmX10cm Kalınlık :3mm sacın üzerinde özel slot delikler açılmış kamera bağlantı barçası bulunmaktadır. Sarsıntıya (Vibrasyona) göre özel TSE sertifikalı ve ince taneli çelik borulardan üretilmektedir.
!! Önemli Bilgilendirme !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.

Ürünün insan bedenine oranı
cm 700 cm

Ürün Açıklaması
Güvenlik Kamera Direkleri Kamera direkleri düz veya kademeli çelik borulu olarak siparişe özel olarak imal edilmektedirler eğer istenirse galvaniz kaplama da yapılabilmektedir. Listedeki fiyat boş boru direk İçindir , Elektrostatik Polyester Toz Fırın Boyalıdır. TSE 'li Alt H:3mt Ø114lük,Üst H:4mt Ø90lık 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Kamera Direği.V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.

Yakan Aydınlatma olarak mutlak müşteri memnuniyetini asla göz ardı firmamız bahçe aydınlatma direkleri kapsamında 2 yıl garantili olarak 700 cm yüksekliğinde ürettiği çok özel bir ürün.

Çelik boru olması tüm çevre koşullarına yıllarca meydan okumasını sağlıyor böylece siz de zamana meydan okuyarak yıllarca endişe duymadan bu çevre dostu ürünü kullanabilirsiniz.


Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2019 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.