KAMERA DİREĞİ ÇELİK BORULU - 99008

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.99008
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. TS EN 40-5 Sertifikalı.
Genişlik cm
Yükseklik 800 cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
KollarÇelik Boru
Armatür Gövdesi Çelik Boru
Boya Elektrostatik
Malzeme
10cmX10cm Kalınlık :3mm sacın üzerinde özel slot delikler açılmış kamera bağlantı barçası bulunmaktadır. Sarsıntıya (Vibrasyona) göre özel TSE sertifikalı ve ince taneli çelik borulardan üretilmektedir.

Ürünün insan bedenine oranı
cm 800 cm

Ürün Açıklaması
Güvenlik Kamera Direkleri Kamera direkleri düz veya kademeli çelik borulu olarak siparişe özel olarak imal edilmektedirler eğer istenirse galvaniz kaplama da yapılabilmektedir. Listedeki fiyat boş boru direk İçindir , Elektrostatik Polyester Toz Fırın Boyalıdır. TSE 'li Alt H:4mt Ø114lük,Üst H:4mt Ø90lık 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Kamera Direği.V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.

Tamamen doğa dostu, tüm kalite testlerinden geçerek piyasaya sunduğumuz bu kamera direğini Yakan Aydınlatma olarak verdiğimiz 2 yıl garanti ile gönül rahatlığı ile yıllarca park ve bahçelerde kullanabilirsiniz.

800 cm yüksekliğinde olması ciddi bir avantaj. Elektrostatik fırın boyalı olması sebebiyle de tüm hava koşullarına direnebilecek yeterlilikte. Ayrıca üzerinde V otomat sigorta rayı da mevcut.


Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2018 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.