KAMERA DİREĞİ ÇELİK BORULU - 99006

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.99006
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. TS EN 40-5 Sertifikalı. Yerli Üretim.
Genişlik cm
Yükseklik 600 cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
KollarÇelik Boru
Armatür Gövdesi Çelik Boru
Boya Elektrostatik
Malzeme
TSE 'li Alt H:2mt Ø114lük,Üst h:4mt Ø76lık 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu 10cmX10cm Kalınlık :3mm sacın üzerinde özel slot delikler açılmış kamera bağlantı barçası bulunmaktadır. Sarsıntıya (Vibrasyona) göre özel TSE sertifikalı ve ince taneli çelik borulardan üretilmektedir.
!! Önemli Bilgilendirme !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.

Ürünün insan bedenine oranı
cm 600 cm

Ürün Açıklaması
Güvenlik Kamera Direkleri Kamera direkleri düz veya kademeli çelik borulu olarak siparişe özel olarak imal edilmektedirler eğer istenirse galvaniz kaplama da yapılabilmektedir. Listedeki fiyat boş boru direk İçindir , Elektrostatik Polyester Toz Fırın Boyalıdır. TSE 'li Alt H:2mt  Ø114lük,Üst h:4mt Ø76lık 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Kamera Direği.V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.

Kamera direği gereksinimi olan kişi veya gruplar için Yakan Aydınlatmanın sektörün tüm beklentilerini düşünerek ürettiği ve bahçe aydınlatma direkleri kapsamında olan bir kamera direği. Yüksekliği 600 cm.

Ürünümüz 2 yıl garantili. Fiyat olarak ise son derece uygun. Galvaniz kaplamalı, çelik flanşlı, park ve bahçelerde ister yazlıklarda, ister başka yerlerde rahatça kullanılabilecek bir ürün.


Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2019 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.