KAMERA DİREĞİ ÇELİK BORULU - 99002

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.99002
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. TS EN 40-5 Sertifikalı. Yerli Üretim.
Genişlik cm
Yükseklik 200 cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
KollarÇelik Boru
Armatür Gövdesi Çelik Boru
Boya Elektrostatik
Malzeme
10cmX10cm Kalınlık :3mm sacın üzerinde özel slot delikler açılmış kamera bağlantı barçası bulunmaktadır. Sarsıntıya (Vibrasyona) göre özel TSE sertifikalı ve ince taneli çelik borulardan üretilmektedir.
!! Önemli Bilgilendirme !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.

Ürünün insan bedenine oranı
cm 200 cm

Ürün Açıklaması
Güvenlik Kamera Direkleri Kamera direkleri düz veya kademeli çelik borulu olarak siparişe özel olarak imal edilmektedirler eğer istenirse galvaniz kaplama da yapılabilmektedir. Listedeki fiyat boş boru direk İçindir , Elektrostatik Polyester Toz Fırın Boyalıdır. TSE 'li H:2mt ø76 lık 2,5mm kalınlığında çelik borulu,çelik flanşlı altlı, uzun ömürlü dış mekan park ve bahçe için özel tasarlanmış çelik direktir (v otomat sigorta rayı mevcuttur.yer bağlantı ankrajlarıyla beraber verilmektedir.( ankraj fiyata dahildir.) 2 yıl garantilidir.

Yakan Aydınlatma olarak bahçe aydınlatma direkleri kategorisinde kamera direklerini de unutmadık. Sade ve yalın bir kamera direği. 200 cm yüksekliğinde. Elektrostatik toz fırın boyalı. 

Tamamen çevre dostu, uzun yıllar dayanıklı biçimde çelik flanşlı üretilen bir direk. 2 yıl garantili olarak piyasaya sunulan ürünümüz fiyat açısından da son derece uygun.


Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2019 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.