KAMERA DİREĞİ ÇELİK BORULU - 99007

Yakan Aydınlatma ÜRÜN KODU : Y.A.99007
Fiyat Alma Sepetine At Ürünler için nasıl teklif alırım? Nasıl sipariş ederim?
Ürünün İnsan Bedenine Oranı
orantı
cm
700 cm
KAMERA DİREĞİ ÇELİK BORULU - 99007
  • Yükseklik 700 cm
  • Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
  • Ağırlık 53 kg
  • Kollar Çelik Boru
  • Armatür Gövdesi Çelik Boru
  • Boya Elektrostatik
Malzeme

10cmX10cm Kalınlık :3mm sacın üzerinde özel slot delikler açılmış kamera bağlantı barçası bulunmaktadır. Sarsıntıya (Vibrasyona) göre özel TSE sertifikalı ve ince taneli çelik borulardan üretilmektedir.

!! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.
Ürün Açıklaması

Güvenlik Kamera Direkleri Kamera direkleri düz veya kademeli çelik borulu olarak siparişe özel olarak imal edilmektedirler. Listedeki fiyat boş boru direk İçindir , Elektrostatik Polyester Toz Fırın Boyalıdır. TSE 'li Alt H:3mt Ø114lük,Üst H:4mt Ø90lık 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Kamera Direği.V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.

Yakan Aydınlatma olarak mutlak müşteri memnuniyetini asla göz ardı firmamız bahçe aydınlatma direkleri kapsamında 2 yıl garantili olarak 700 cm yüksekliğinde ürettiği çok özel bir ürün.

Çelik boru olması tüm çevre koşullarına yıllarca meydan okumasını sağlıyor böylece siz de zamana meydan okuyarak yıllarca endişe duymadan bu çevre dostu ürünü kullanabilirsiniz.

Aynı Serideki Diğer Ürünler