KAMERA DİREĞİ ÇELİK BORULU - 99005

Yakan Aydınlatma ÜRÜN KODU : Y.A.99005
Fiyat Alma Sepetine At Ürünler için nasıl teklif alırım? Nasıl sipariş ederim?
Ürünün İnsan Bedenine Oranı
orantı
cm
500 cm
KAMERA DİREĞİ ÇELİK BORULU - 99005
  • Yükseklik 500 cm
  • Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
  • Ağırlık 31 kg
  • Kollar Çelik Boru
  • Armatür Gövdesi Çelik Boru
  • Boya Elektrostatik
Malzeme

10cmX10cm Kalınlık :3mm sacın üzerinde özel slot delikler açılmış kamera bağlantı barçası bulunmaktadır. Sarsıntıya (Vibrasyona) göre özel TSE sertifikalı ve ince taneli çelik borulardan üretilmektedir.

!! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.
Ürün Açıklaması

Güvenlik Kamera Direkleri Kamera direkleri düz veya kademeli çelik borulu olarak siparişe özel olarak imal edilmektedirler. Listedeki fiyat boş boru direk İçindir , Elektrostatik Polyester Toz Fırın Boyalıdır. TSE 'li Alt H:5mt Ø90lık 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Kamera Direği.V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.

Yakan Aydınlatma olarak sektörümüzün hassasiyetlerini göz önüne alarak bahçe aydınlatma direkleri grubunda bu çok özel direği ürettik. Yüksekliği 500 cm.

Çelik flanşlı, elektrostatik toz fırın boyalı, çelik borulu olan direğimizde V otomat sigorta rayı da bulunuyor. Çevre dostu, dayanıklı olan bu çok özel direği yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.  

Aynı Serideki Diğer Ürünler