Kamera Direği

Kamera Direği

Teknoloji ile birlikte gelişen güvenlik sistemlerinin etkili bir biçimde kullanılabilmesi için kamera sistemleri ve kamera direği modellerinden yararlanılması gerekiyor.

Bu seri toplamda 13 ürün içeriyor.

Kamera sistemlerinin kurulacağı bölgeye ise titiz bir çalışma yapılarak en uygun kamera direklerinin kurulması gerekiyor.

Sizlere sunduğumuz aydınlatma çözümlerimiz ile birlikte mekanlarınızın daha güvenilir yerler haline gelebilmesi için kamera direkleri de sunuyoruz. Kamera direkleri çeşitlerimiz arasında pek çok farklı dizayna sahip model bulunuyor.

Düz, kademeli ve çelik borulu olarak dizayn edilen kamera direkleri arasından kendi ihtiyaçlarınız ve bütçenize göre uygun olanlarını seçerek güvenliğinizi en üst düzeye çıkartabilirsiniz.

Yükseklik ölçülerini mekanlarınızın ölçülerine göre seçebileceğiniz kamera direği modelleri bahçe, işyeri, park ve diğer tüm dış mekanlar ile uyumludur. Mekan ölçülerinize göre seçim yaparak kamera direklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

2 yıl süreli garantiye sahip olan kamera direkleri firmamız Yakan Aydınlatma tarafından sizlere sunulmaktadır. Darbelere, yağışlı havalara ve çizilmelere karşı ekstra dayanıklı malzemeler ile dizayn edilen kamera direkleri ile güvenliğinizi en üst seviyelere çıkartabilirsiniz.