Döküm Bariyerler
Döküm Bariyerler

İç mekanlarınıza göstermiş olduğunuz dekorasyon ile alakalı olan ilgiyi dış mekanlarınıza göstermezseniz mekanlarınızdaki bütünlüğü bozmuş olursunuz. Dış mekanlarınızın dekorasyonlarında şıklığı yakalayabilmeniz için sizlere aydınlatma ve aksesuar ürünlerimiz ile hizmet veriyoruz.

Birbirinden şık ve işlevsel ürünlerimiz ile uzun süredir sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimiz arasında dış mekanlarınızdaki alanların sınırlandırılması için kullanılan döküm bariyerler de yer alıyor. Alanlarınızı sınırlandırırken dekoratif açıdan da avantajlı hale geçebileceğiniz döküm bariyer ürünlerini kaldırım, sokak, bahçe, park ve ihtiyacınız olabilecek tüm dış mekanlarda kullanabilirsiniz.

Bu kategori toplamda 6 ürün içeriyor.

Dayanıklılık özellikleri ile ön plana çıkan bu ürünlerimiz darbelere, çizilmelere ve çevresel faktörlere karşı ekstra dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu yapıları sayesinde döküm bariyer ürünlerimizi bir defa satın aldıktan sonra uzun yıllar boyunca dış mekan sınırlandırılması amacıyla kullanabilirsiniz.

Hafif yapıya sahip olan döküm bariyerlerimizin dış kısımlarında elektrostatik boya kullanılmıştır. Böylelikle tüm ortam koşullarında sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz imkanları sizlere sunmakta olan döküm bariyerlerimiz estetik açıdan da yararlanabileceğiniz ürünlerimiz arasındadır. Üzerlerinde yer alan şık motifler ile dış mekan dekorasyonlarınızda farklı bir duruş yakalayarak alan sınırlandırmalarınızı yapabilirsiniz.