Döküm Bariyerler

Döküm Bariyerler

İç mekanlarınıza göstermiş olduğunuz dekorasyon ile alakalı olan ilgiyi dış mekanlarınıza göstermezseniz mekanlarınızdaki bütünlüğü bozmuş olursunuz. Dış mekanlarınızın dekorasyonlarında şıklığı yakalayabilmeniz için sizlere aydınlatma ve aksesuar ürünlerimiz ile hizmet veriyoruz.

Birbirinden şık ve işlevsel ürünlerimiz ile uzun süredir sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimiz arasında dış mekanlarınızdaki alanların sınırlandırılması için kullanılan döküm bariyerler de yer alıyor. Alanlarınızı sınırlandırırken dekoratif açıdan da avantajlı hale geçebileceğiniz döküm bariyer ürünlerini kaldırım, sokak, bahçe, park ve ihtiyacınız olabilecek tüm dış mekanlarda kullanabilirsiniz.

Bu kategori toplamda 6 ürün içeriyor.

Dayanıklı Döküm Bariyer Modelleri

Çevrenin görselliğinden ödün vermeden alanı sınırlandırmak ve yoğun park alanlarını düzenlemek için kullanabileceğiniz döküm bariyer modellerimiz elektrostatik toz boya ile daha dayanıklı hale getirilmiştir. Uzun yıllar çizilme veya yıpranma olmadan alanlarınızda güvenliği sağlayan ve görünümü güzelleştiren bariyer modellerimiz her ortama mimari bir görünüm kazandıracaktır. 

Minimum bakımla uzun süre kullanım yapabileceğiniz döküm bariyerler kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Çelik ve alüminyum döküm malzemeden bariyer modellerimiz hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Çatlama veya çizilmeye karşı aşınma direncine sahip olan ürünlerimiz dekorasyon ve güvenlik ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt verecektir. Alüminyum malzemeden üretiliyor olması bariyerlerin işlenmesini ve detaylandırılmasını kolaylaştırır. Bu sayede zevkinize uygun bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Yakan Aydınlatma firması olarak TSE onaylı yerli üretim aydınlatma veya bahçe güvenlik ve aksesuar ürünlerini tüketicilerle buluşturuyoruz. Peyzajda trafiği yönlendirmeye yardımcı olması için özel olarak ürettiğimiz döküm bariyerler oldukça uygun fiyatlara hizmetinize sunulmaktadır. Online mağazamız üzerinden beğendiğiniz bir bariyer modelini sepetinize ekleyerek firmamızdan teklif isteyebilir ve en yakın zamanda tarafınıza dönüş yapacak olan firma yetkilimize siparişinizi verebilirsiniz.

Estetik ve İşlevsel Döküm Bariyerler

Ev ve iş yerlerinin peyzaj tasarımı için kullanılabilecek döküm bariyer modellerimiz çeşitli motifler ve şık kaplama ile işlevini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Çeşitli boyutları ile oldukça hafif olan dekoratif döküm bariyerlerin kaldırılması ve gerektiğinde saklanması oldukça kolaydır. Sadeden işlemeli detaylara kadar çeşitli stillerin yer verildiği döküm bariyerler kamu veya özel alana ait dış mekanlara uyacak şekilde farklı seçeneklere sahiptir. 

Kare Altlı Döküm Bariyerler

Süslü bir tasarıma sahip olan kare altlı döküm bariyer modeli temelde standart bariyerlerde olduğu gibi güvenlik ihtiyacını karşılarken aynı zamanda şık görünümü ile ortama ekstra bir estetiklik kazandırır. 

Boru Tip Döküm Bariyerler

Çelik borudan ve alüminyum malzemeden üretilen bariyer modelleri özel mülkünüzde peyzaj çalışmaları veya bina girişlerinde koruma amacıyla tercih edilebiliyor. Boru tip döküm bariyerler ayrıca bankalar, okullar, alışveriş merkezleri ve kurumsal bina girişleri gibi alanlarda güvenlik görevi görmesi amacıyla kullanılabiliyor. 

Motifli Döküm Bariyerler

Apartman komplekslerinde, kurumsal bina girişlerinde veya bahçelerin peyzajlarında yaygın olarak tercih edilen motifli döküm bariyer modelleri alana estetik bir görünüm sunuyor. Çekici görünümünün yanı sıra alüminyum döküm bariyerler paslanma yapmaz ve uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Bakır görünümü verilen motif döküm bariyer tasarımımız şık bir motif ile detaylandırılmıştır. 

Yuvarlak Döküm Bariyerler

Sade ve şık bir tasarım tercih edenler için önerebileceğimiz yuvarlak döküm bariyer modellerimiz mat siyah rengi ile her alana uyum sağlıyor. Döküm bariyer modellerimizi dış mekan spor aletlerinin veya piknik masasının yer aldığı alanları çevreleyecek şekilde konumlandırarak kullanabilirsiniz. 

İtalyan Model Döküm Bariyerler

Modern görünümlü İtalyan model döküm bariyer modelimiz hoş tasarımı ile ortama mimari bir görünüm kazandıracaktır. Hafif, montajı kolay ve paslanmaz gibi özellikleri nedeniyle tercih edilen döküm bariyer modellerimiz az bakım ve düşük maliyeti ile tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır. 

Döküm Bariyer Fiyatları

Aydınlatma park bahçe ekipmanları gibi pek çok ürün ile sektörde ön plana çıkmayı başaran Yakan Aydınlatma firmamız yerli üretim yaparak tüketicilere en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte çeşitli motifler ile işlevselliğin yanı sıra dekoratif görünümün de önemli olduğunu ortaya koyan ürünlerimizi her alanda güvenle kullanabilirsiniz. Döküm bariyer dış mekan aksesuarlarının yanı sıra firmamız aydınlatma direkleri üretmektedir. Online mağazamızda dış mekanlar için ihtiyaç duyabileceğiniz çok sayıda ürünü bir arada bulabilirsiniz.

Döküm bariyer fiyatlarımız tercih edilen modele, ürünün tasarımına ve boyutuna göre farklılık gösterebilir. Tercih ettiğiniz bir modeli teklif sepetine ekleyerek ve talep ettiğiniz sayıyı belirterek firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca 0 212 243 30 08 iletişim numaramızı arayarak döküm bariyer ürün kodu ile talep ettiğiniz sayı için döküm bariyer fiyatını öğrenebilirsiniz.