Bahçelere Özel Askılı Aydınlatma Ürünleri

Bahçe aydınlatmasında kullanılabilecek ürün çeşitleri artık o kadar arttı ki isteyen herkes her türlü dekorasyon trendine uygun bir ürün seçimini kolaylıkla yapabiliyor. Her biri şıklığı ve kalitesiyle ön plana çıkan bahçe aydınlatma ürünleriyle bu alanlara bambaşka bir atmosfer kazandırmak mümkün olabiliyor. Son yıllarda ışıklandırma alanında yükselen bir trende dönüşen ürünler arasında askılı aydınlatma ürünleri de var.

Enerji Tasarruflu Askılı Aydınlatma Armatürleri

Şık görünümü ile popülerlik kazanan bu ürünlerin en önemli özelliklerinin başında enerji tasarrufu sunuyor olmaları var. Elektrik tüketimi konusunda çok ciddi bir tasarruf sunabilen bu ürünler özellikle geniş bahçelere sahip olanların imdadına yetişiyor. Oldukça büyük bahçelerde ışıklandırma amacıyla sıklıkla tercih edilmelerinde enerji tasarrufu sunuyor olmalarının payı bir hayli fazla…

Eski dönemlerde “şinanay” ya da “yağ lambası” olarak bilinen bu tasarımlar aslında modernize edilmiş formları ile satışa sunuluyor olsa da aslında halen nostaljik bir atmosfer de sunuyor. Dolayısıyla bahçesinde nostaljik bir dekorasyon uygulayanlar hiç tereddüt etmeden askılı bahçe aydınlatma ürünlerini tercih edebilir.

Glop Camlı Askılı Bahçe Aydınlatma Ürünleri

Eski dönemlerde seyyar lamba olarak tercih edilen tasarımlar günümüzde bahçelerin istenen her yerine sabitlenerek kullanılabiliyor. Gayet dayanıklı olan bu tasarımlar bazı modellerde camlı olarak dizayn ediliyor. Bazı modellerde ise glop lamba eşliğinde üretiliyor ve daha mat bir aydınlatma sunabiliyor. Tasarımlar model seçenekleri bakımından da oldukça geniş bir seçenek sunuyor.

Glop koruma camı olanlar da diğer modeller kadar şık bir görünüm sergiliyor. Bahçelerin giriş alanlarında, oturma alanlarında askılı bahçe aydınlatma ürünleri güvenle tercih edilebilir. Her türlü hava koşuluna karşı yüksek mukavemet özelliğine sahip olan bu tasarımlar uzun yıllar aydınlatma ihtiyacını karşılayabiliyor. 

Kamera direği seçerken nelere dikkat edilmeli yazımızda sizinle kamera direği seçmenin püf noktalarını paylaşıyoruz.

© 2018 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.