YELKEN DİREK 2 ALT ÜST KOL 25LİK SARMAŞIK FENERLİ

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.05016
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. TS EN 40-5 Sertifikalı. Yerli Üretim.
Genişlik 140 cm
Yükseklik 340 cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
Önerilen Ampul Gücü 60W
KollarÇelik
Duy Tipi E27
Armatür Camı25lik Akrilik Glop
Armatür Gövdesi Polyamid6 (Dış Mekan Koşulları İçin Özel Üretilen Endüstriyel Mühendislik Plastiğidir. Güneş Işınlarından Korunması İçin Üretim Aşamasında U.V. katkısı ve Boyası Eklenmiştir.)Kendinden Boyalıdır,bakım ve Boyama gerektirmez. 2 yıl Garantilidir.
Boya Elektrostatik
Malzeme
Ürün Tasarımı: Yakan Aydınlatma “TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ” Başvurulu Özel Tasarımıdır. TSE 'li 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Döküm Altlı Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Aydınlatma Direği.Döküm Altta V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 1yıl Garantilidir
!! Önemli Bilgilendirme !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.

Ürünün insan bedenine oranı
140 cm 340 cm

Ürün Açıklaması

140 cm genişliğinde, 300 cm yüksekliğinde olan ürün, her türlü bahçede kullanılmak için tasarlandı. Çift kollu, kolları ve gövdesi ağaç şeklindedir. Direk gövdeleri çeliktendir. Armatür gövdesi, polyamid6 denilen özel bir plastikten üretilir. Ampul gücü 60 watt değerindedir. Bu değer önerilen değerdir. İki yıl garantilidir. 2.5 mm kalınlığında çelik gövdeye sahiptir. Gövdesi özel bir boya ile boyanır ve dış etkilere karşı dayanıklıdır.


Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2019 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.