POLYAMİD6 RUMELİ FENER TEK KARTAL KOLLU RUMELİ ALT

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.06341
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. TS EN 40-5 Sertifikalı. Yerli Üretim.
Genişlik 55 cm
Yükseklik 260 cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
Önerilen Ampul Gücü 60watt
KollarPolyamid6
ŞapkalarBakır.Bakırlı Ürünler Okside Olmaması İçin 4ayda Bir Kez Verniklenmelidir veTemizlik Bakımları Kullanıcı Tarafından Yapılmalıdır
Duy Tipi E27
Armatür Gövdesi Polyamid6. (Dış Mekan Koşulları İçin Özel Üretilen Endüstriyel Mühendislik Plastiğidir. Güneş Işınlarından Korunması İçin Üretim Aşamasında U.V. katkısı ve Boyası Eklenmiştir.)Kendinden Boyalıdır,bakım ve Boyama gerektirmez.
Malzeme
TSE 'li Ø76 lık 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Döküm Altlı Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Aydınlatma Direği.Döküm Altta V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.
!! Önemli Bilgilendirme !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.

Ürünün insan bedenine oranı
55 cm 260 cm

Ürün Açıklaması
Bakır şapkalı ürünler daha uzun kullanım ve okside olmaması için 4 ayda bir kez verniklenmeli,temizlik bakımları kullanıcı tarafından yapılmalıdır.

Tüm dış mekanlarda kullanılabilen, özellikle bahçe ve parklardaki yürüyüş parkurlarının aydınlatılması için gayet ideal olan tasarım, tek armatüre sahiptir. Bahçe aydınlatma direkleri kategorisinde yer alan aydınlatma direği modeli, bakır şapkası ile dikkat çeker.

Tamamen çevre dostudur ve minimum düzeyde enerjiye gereksinim duyar. 2,5 mm kalınlığına çelik boru gövdeli olan ürünümüz uzun ömürlü bir kullanım olanağı tanımaktadır. 60 watt ampul ile aydınlatma sağlayan tasarım Yakan Aydınlatma olarak firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.  


Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2019 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.