POLYAMİD6 RUMELİ FENER 2 RUMELİ KOLLU RUMELİ ALT

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.06337
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. TS EN 40-5 Sertifikalı. Yerli Üretim.
Genişlik 80 cm
Yükseklik 260 cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
Önerilen Ampul Gücü 60watt x 2
KollarPolyamid6
ŞapkalarBakır.Bakırlı Ürünler Okside Olmaması İçin 4ayda Bir Kez Verniklenmelidir veTemizlik Bakımları Kullanıcı Tarafından Yapılmalıdır
Duy Tipi E27
Armatür Gövdesi Polyamid6. (Dış Mekan Koşulları İçin Özel Üretilen Endüstriyel Mühendislik Plastiğidir. Güneş Işınlarından Korunması İçin Üretim Aşamasında U.V. katkısı ve Boyası Eklenmiştir.)Kendinden Boyalıdır,bakım ve Boyama gerektirmez.
Malzeme
TSE 'li Ø76 lık 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Döküm Altlı Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Aydınlatma Direği.Döküm Altta V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.
!! Önemli Bilgilendirme !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.

Ürünün insan bedenine oranı
80 cm 260 cm

Ürün Açıklaması
Bakır şapkalı ürünler daha uzun kullanım ve okside olmaması için 4 ayda bir kez verniklenmeli,temizlik bakımları kullanıcı tarafından yapılmalıdır.

Rumeli fener tasarımı ile dikkat çeken ürünümüz bahçe aydınlatma direkleri kategorisinde yer almaktadır. Üretimde kullandığımız tüm malzemeler dış mekan kullanımlarına özeldir. Bu yüzden aydınlatma direği modelimiz nem, yağış ve sıcak hava gibi tüm hava koşullarına karşı maksimum dayanıklılık özelliğine sahiptir.

Ürünün şapka bölümleri bakır malzemeden üretilmiş olup doğal bakır görünümü korunacak şekilde tasarıma kazandırılmıştır. Kol bölümleri polyamid 6 malzemeden üretilmiştir. Ürünümüz 1 yıl garantili olarak teslim edilecektir.    


Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2019 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.