POLYAMİD6 RUMELİ FENER 2 KARTAL KOLLU SARAYLI DİREK

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.06345
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. TS EN 40-5 Sertifikalı. Yerli Üretim.
Genişlik 80 cm
Yükseklik 240 cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
Önerilen Ampul Gücü 60watt x 2
KollarPolyamid6
ŞapkalarBakır.Bakırlı Ürünler Okside Olmaması İçin 4ayda Bir Kez Verniklenmelidir veTemizlik Bakımları Kullanıcı Tarafından Yapılmalıdır
Duy Tipi E27
Armatür Gövdesi Polyamid6. (Dış Mekan Koşulları İçin Özel Üretilen Endüstriyel Mühendislik Plastiğidir. Güneş Işınlarından Korunması İçin Üretim Aşamasında U.V. katkısı ve Boyası Eklenmiştir.)Kendinden Boyalıdır,bakım ve Boyama gerektirmez.
Boya Elektrostatik
Malzeme
Pik Döküm Direktir.
!! Önemli Bilgilendirme !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.

Ürünün insan bedenine oranı
80 cm 240 cm

Ürün Açıklaması
Bakır şapkalı ürünler daha uzun kullanım ve okside olmaması için 4 ayda bir kez verniklenmeli,temizlik bakımları kullanıcı tarafından yapılmalıdır.

Kullanım alanına ve ihtiyaçlara yönelik bahçe aydınlatma direkleri üreten firmamız estetik çizgileri sıra dışı tasarımlarla buluşturuyor. İncelediğiniz bu tasarım saraylı direk görünümü ile bulunduğu her ortama şık bir atmosfer kazandırmaktadır.

Rumeli tarzı fener görünümü bakır şapka ile taçlanır ve ortaya hoş bir bahçe dekorasyonu çıkmasına yardımcı olur. Genişliği 80 cm olan ve çift aydınlatma armatürüne sahip olan tasarımın yüksekliği ise 240 cm’dir. Polyamid 6 malzemesinden üretilen armatür gövdesi korumalıdır. 


Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2019 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.