Bahçe Aydınlatma Aplikler

Bahçelerin aydınlatılmasında artık çok farklı tasarımlara sahip olan ürün modelleri hazırlandı. Son yıllarda aydınlatma stillerine yenilerinin de eklenmesi ile birlikte bahçe aydınlatmasında apliklerin daha yoğun bir kullanım imkanı sunduğundan söz edebiliriz. Çünkü bahçe aydınlatma aplikler kullanıldığında farklı stillerde de yapılabiliyor. Aplik çeşitleri aydınlatma stillerini tamamlayıcı bir unsur olarak da karşımıza çıkıyor. 

Bahçe duvarına monte edilerek kullanılan ve şık duruşları ile bahçelere bambaşka bir atmosfer kazandıran aplik modelleri arasında klasik dekorasyon stiline uyum sağlayan tasarımlar da yer alıyor. Aynı zamanda bahçe aydınlatma aplikler ile modern bir stilde de yapılabiliyor. Modernize edilmiş hatlarıyla bu tasarımların göz alıcı bir duruş sergilediğinden söz edebiliriz. 


Klasik Stile Uygun Bahçe Aydınlatma Aplikleri 

Taşıyıcı aparat bölümü metal malzemeden üretilmiş olan aplik modelleri haliyle uzun yıllar sorunsuz bir kullanım şansı da sunabiliyor. Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olacak şekilde üretilen bu tasarımlar kalite bakımından da beklentileri karşılamayı başarıyor. Bahçe aydınlatma aplik çeşitleri artık daha geniş bir renk seçeneği de sunuyor. Aranan her renkte bir aplik modeli bulmak mümkün olabiliyor. 

Bahçede istenen stilde bir dekorasyon yapmak için aplik modellerinin de bu dekorasyonu tamamlayan bir figür olması sağlanabiliyor. En çok tercih edilen tasarımlar arasında fener görünümü kazandırılmış olanlar da var. Şık duruşu ile dikkat çeken bu tasarımlar bahçelerin giriş bölümlerin ya da oturma alanlarında yoğun bir ilgi görüyor. 

Konik yapıda dizayn edilen fener görünümlü aplik modellerine alternatif olarak şapkalı şeklide tasarlanmış modeller de tercih edilebiliyor. Aynı zamanda cam olan bölümünde çeşitli desenlerin kullanıldığı tasarımların da yükselen bir trende dönüştüğünü söyleyebiliriz. Motifli olarak hazırlanmış olan aplik modelleri estetik kıvrımları ile bahçelere sıra dışı bir atmosfer kazandırabiliyor. 

© 2019 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.