ALTØ168mmÜSTØ60mm 2 YAYBORU KOL BİRİ KISA BOŞDİREK

Yakan Aydınlatma ÜRÜN KODU : Y.A.165086
Fiyat Alma Sepetine At Ürünler için nasıl teklif alırım? Nasıl sipariş ederim?
Ürünün İnsan Bedenine Oranı
orantı
280 cm
600 cm
ALTØ168mmÜSTØ60mm 2 YAYBORU KOL BİRİ KISA BOŞDİREK
  • Genişlik 280 cm
  • Yükseklik 600 cm
  • Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
  • Ağırlık Yaklaşık Ankraj Dahil Armatür Hariç Boş Direk 83 kg kg
  • Kollar Uzun Çelik Kol : H:6mt Ø60lık Kısa Çelik Kol H:4mt Ø60lık Kısa Çelik Kol
  • Armatür Gövdesi Boş Direktir Üzerinde Armatür Yoktur. Fiyata Ayrıca Eklenecektir
  • Boya Gri Renkte Elektrostatik Fırın Boyalıdır.Direkte Boya Öncesi Galvaniz Kaplama Yoktur İstenirse Fiyata Ayrıca Eklenecektir.
Malzeme

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına ve A.B Standartları olan TS-EN 40-5 Normlarına Uygun Şartlarda Üretilmektedir. TSE 'li ve Sertifikalı Çelik Borulu,ARMATÜR GÖVDESİ
Taban Alt Flanş Ø300mm Kalınlık 10mm TSE Li Alt bölüm H:3mt Ø168lik 3mm Kalınlığında ve Ayrılabilir Üst bölüm özel olarak soğuk şekillendirme eğim verilmiş Uzun Çelik Kol : H:6mt Ø60lık Kısa Çelik Kol H:4mt Ø60lık Kısa Çelik Kol 2,5mm Kalınlığında Çelik Borulu ( Parçalı Üretimi Yapılmaktadır.)Taban Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Aydınlatma Direği.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.

!! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.
Ürün Açıklaması

280 cm genişliğinde ve 600 cm yüksekliğinde olan aydınlatma ürünleri arasındaki direk modeli dayanıklı dış yüzeyi ve işlevsel özellikleriyle dikkat çekmektedir. Ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz aydınlatma ürününü sizler de dış mekanlarınızda uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Darbelere, çizilmelere ve yağışlı havalara karşı dayanıklı olan ürün TSE onaylı ve CE belgeli yerli üretime sahip bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır.

Aynı Serideki Diğer Ürünler