ALT Ø168mm ÜST Ø60mm 2 YAY BORU KOLLU BOŞ DİREK

Yakan Aydınlatma ÜRÜN KODU : Y.A.165088
Fiyat Alma Sepetine At Ürünler için nasıl teklif alırım? Nasıl sipariş ederim?
Ürünün İnsan Bedenine Oranı
orantı
280 cm
600 cm
ALT Ø168mm ÜST Ø60mm 2 YAY BORU KOLLU BOŞ DİREK
  • Genişlik 280 cm
  • Yükseklik 600 cm
  • Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
  • Ağırlık Yaklaşık Ankraj Dahil Armatür Hariç Boş Direk 90 kg
  • Kollar Çelik
  • Armatür Gövdesi Boş Direktir Üzerinde Armatür Yoktur. Fiyata Ayrıca Eklenecektir
  • Boya Gri Renkte Elektrostatik Fırın Boyalıdır.Direkte Boya Öncesi Galvaniz Kaplama Yoktur İstenirse Fiyata Ayrıca Eklenecektir.
Malzeme

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına ve A.B Standartları olan TS-EN 40-5 Normlarına Uygun Şartlarda Üretilmektedir. TSE 'li ve Sertifikalı Çelik Borulu,ARMATÜR GÖVDESİ
Taban Alt Flanş Ø300mm Kalınlık 10mm TSE Li Alt bölüm H:3mt Ø168lik 3mm Kalınlığında ve Ayrılabilir Üst bölüm özel olarak soğuk şekillendirme eğim verilmiş Yüksekliği + 2 x H:3mt Ø60lık 2,5mm Kalınlığında Çelik Borulu ( Parçalı Üretimi Yapılmaktadır.)Taban Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Aydınlatma Direği.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.

!! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.
Ürün Açıklaması

TSE onaylı ve CE belgeli olan aydınlatma ürünü yerli üretime sahiptir. 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanarak sizlere sunulan aydınlatma ürününü sizler de parklarda ve bahçelerde kullanabilirsiniz. Pratik bir şekilde kurabileceğiniz ve işlevsel özelliklerinden yararlanmaya başlayabileceğiniz aydınlatma ürünü aynı zamanda dekoratif açıdan şık olan yapısıyla da tercih sebebi olmaktadır.

Aynı Serideki Diğer Ürünler