ALTØ168mm ÜST Ø60mm 2 YAY 96090 TİP BORU KOL BİRİ KISA BOŞ DİREK

Yakan Aydınlatma ÜRÜN KODU : Y.A.165090
Fiyat Alma Sepetine At Ürünler için nasıl teklif alırım? Nasıl sipariş ederim?
Ürünün İnsan Bedenine Oranı
orantı
cm
600 cm
ALTØ168mm ÜST Ø60mm 2 YAY 96090 TİP BORU KOL BİRİ KISA BOŞ DİREK
  • Yükseklik 600 cm
  • Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
  • Ağırlık Yaklaşık Ankraj Dahil Armatür Hariç Boş Direk 83 kg kg kg
  • Kollar Uzun Çelik Kol : H:6mt Ø60lık Kısa Çelik Kol H:4mt Ø60lık Kısa Çelik Kol
  • Armatür Gövdesi Boş Direktir Üzerinde Armatür Yoktur. Fiyata Ayrıca Eklenecektir
  • Boya Gri Renkte Elektrostatik Fırın Boyalıdır.Direkte Boya Öncesi Galvaniz Kaplama Yoktur İstenirse Fiyata Ayrıca Eklenecektir.
Malzeme

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına ve A.B Standartları olan TS-EN 40-5 Normlarına Uygun Şartlarda Üretilmektedir. TSE 'li ve Sertifikalı Çelik Borulu,ARMATÜR GÖVDESİ
Taban Alt Flanş Ø300mm Kalınlık 10mm TSE Li Alt bölüm H:3mt Ø168lik 3mm Kalınlığında ve Ayrılabilir Üst bölüm özel olarak soğuk şekillendirme eğim verilmiş Uzun Çelik Kol : H:6mt Ø60lık Kısa Çelik Kol H:4mt Ø60lık Kısa Çelik Kol 2,5mm Kalınlığında Çelik Borulu ( Parçalı Üretimi Yapılmaktadır.)Taban Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Aydınlatma Direği.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.

!! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.
Ürün Açıklaması

Dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan aydınlatma ürünü TSE onaylı ve CE belgeli bir aydınlatma ürünüdür. 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanan ürünü uzun yıllar boyunca sizler de farklı mekanlarınızda değerlendirebilirsiniz. Dekoratif olarak da son derece estetik gözüken ürün sayesinde hayal ettiğiniz dekoratif stilleri gerçeğe dönüştürmeye başlayabilirsiniz. Yerli üretim olan ürünün montajı da son derece pratiktir.

Aynı Serideki Diğer Ürünler