7MT BAYRAK DİREĞİ KADEMELİ ÇELİK BORU

Yakan Aydınlatma ÜRÜN KODU : Y.A.95210
Fiyat Alma Sepetine At Ürünler için nasıl teklif alırım? Nasıl sipariş ederim?
Diğer Ürün Görselleri
Ürünün İnsan Bedenine Oranı
orantı
cm
700 cm
7MT BAYRAK DİREĞİ KADEMELİ ÇELİK BORU
  • Yükseklik 700 cm
  • Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
  • Armatür Gövdesi Taban Alt Flanş Ø250mm Kalınlık 8mm TSE 'Li Alt bölüm H:3mt Ø114lük ve Ayrılabilir Üst bölüm H:4mt Ø89luk 2,5mm Kalınlığında Çelik Borulu (2 Parçalı Üretimi Yapılmaktadır.)
  • Boya Elektrostatik (Polyester Toz Fırın Boyalıdır.)
Malzeme

Bayrak direkleri; Statik tasarıma göre yapılmaktadır. Üzerinde Dıştan halat bağlantı aparatlı olarak üretilmektedir. Üzerinde Bayrak ve Halat Yoktur. ***************************************** 6.1.Direk gövdesi dairesel kesitli TSE sertifikalı ve en az 2,5mm. olacaktır. 6.2.Direk gövdesinde ve taban plakasında kullanılacak malzemelerin kalitesi çelik S235 olacaktır. 6.3.Statik raporlar ve temel hesapları TS EN 40-5 standartlarına göre verilecektir. 6.4.Tip doğrulama sınıfı: C’ dir. 6.5.Arazi kategorisi: IV 6.6.Sınıf (emniyet katsayısı): A 6.7.Deformasyon sınıfı : 2 6.8.Rüzgar hızı, m/s : 31 m/s 6.9.Darbe altındaki performans(pasif güvenlik) : Sınıf 0

!! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.
Ürün Açıklaması

Dış yüzeyindeki Elektrostatik (Polyester Toz Fırın Boyalıdır.) sayesinde dış mekan koşullarına karşı dayanıklı hale getirilmiş olan ürünümüze 2 yıl boyunca garantili olarak sahip olabilirsiniz. TS EN 40-5 standartlarına uygun olarak üretilmekte olan ürünümüz tamamen yerli üretimimizdir. Uygun ölçülerde bayrak direklerine kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Aynı Serideki Diğer Ürünler